Wpis z mikrobloga

Miraski szukam tel do 1,5k z #android teraz ma iPhone ale wqrwia mnie ten tel niemiłosiernie żeby np. Nie można oddzielnie ustawić dźwięku na multimedia i dzwonki to jest jakiś ponury żart i inne ale mniejsza o to. Wcześniej miałem moto g7 plus i było ok do momentu kiedy zaczął tak zamulać i się wylaczac aż stał się nieużywalny. Doradzacie coś?
#telefony #smartfon
  • 15
@supermegazord:Też mam a52S. Jedyna wada to lekki plastik i dość chamski mechanizm wibracji.
Wcześniej miałem topowe samsungi z serii S/NOTE, i serio, od tej pory przechodzę prawdopodobnie na mid tier, bo nie ma sensu dopłacać x3. A52S ma wszystko czego potrzebuje, a kupiony za 1,5k
@supermegazord: Pixel 6a lub poczekaj na 7a. Ewentualnie A53 (nowszy i będzie dłużej wspierany niż A52s, tylko trzeba sprawdzić jak cenowo wypada).

Ale no, po zaakceptowaniu bolączek pixela, o których napisali inni, to nic lepszego nie znajdziesz. a wsparcie dla VoLTE i VoWiFi może za jakiś czas się pojawić w polskich sieciach.

Na promce (z Niemiec, bo w Polsce drożej, bo nie jest oficjalnie dostępny) kupisz za 1.5k. a w listopadzie