Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Fabryka Słów zapowiada szesnasty tom Cyklu Inkwizytorskiego. "Ja, Inkwizytor. Dziennik czasu zarazy" Jacka Piekary ukaże się 22 lutego 2023 roku. Klasycznie będą dwa wydania - miękka oprawa (okładka z lewej) z ceną detaliczną 69,90 zł i twarda oprawa (po prawej) z ceną 84,90 zł. Poniżej szata graficzna i krótko o treści.

Miasto Weilburg zatrzasnęło bramy i ogłosiło kwarantannę. W obrębie pilnie strzeżonych murów zamknięto ludzi chorujących i umierających na zarazę. Ale nawet po tych, którzy wymknęli się epidemii, śmierć gotowa jest sięgnąć z innych powodów. Bo w mieście oczadziałym od wielotygodniowej suszy, spętanym strachem przed przyszłością, terroryzowanym przez zewnętrznych wrogów i rodzimych fanatyków, wystarczy iskra, by z domów pozostały zgliszcza, a ulice zaścieliły trupy. W takim miejscu i w takim czasie inkwizytor Mordimer Madderdin, stoczy walkę o ocalenie niewinnych, o ukaranie zbrodniarzy, a przede wszystkim - o utrzymanie choćby resztek sprawiedliwości.


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
Chcesz mnie wesprzeć? Mój Onlyfans ( ͡° ͜ʖ ͡°) ⇒ patronite.pl/ksiazkiWhoresbane
#ksiazki #czytajzwykopem #fabrykaslow #inkwizytor #mordimer #piekara #jacekpiekara #cyklinkwizytorski
Pobierz Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Fabryka Słów zapowiada szesnasty tom...
źródło: comment_1673007948UQZ4TDsfKnOMkhMQceraYt.jpg
  • 32
@Whoresbane: Fabryka Słów chyba zawsze była drogim wydawnictwem. Nawet parę lat temu pamiętam, że ceny ich książek były o jakieś 15-20 procent większe od konkurencyjnych wydawnictw. Większość książek, które wydają nie jest jednak warta tych pieniędzy, bo są po prostu słabe.

Trzeba im jednak przyznać, że bardzo często mają genialne projekty graficzne okładek. Niektóre części cyklu inkwizytorskiego, książki Bretta, czy Stalowe Szczury Gołkowskiego wyglądają świetnie i za każdym razem bardzo zwracają
Pobierz KaiserBrotchen - @Whoresbane: Fabryka Słów chyba zawsze była drogim wydawnictwem. Naw...
źródło: comment_1673022362nOCmcBxFJJAw1Y7wppQxML.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Whoresbane: Nie czytałem go już dawno - właściwie od kiedy zaczął produkować tomy z młodości Mordimera. Zrobił kontynuację tego co się wydarzyło w głównej siedzibie inkwizycji (nie chce tu spoilerów robić)?
@Whoresbane: Dobry człowieku nie ma potrzeby się denerwować, wręcz szanuje za wrzucanie takich postów.
Po prostu to co odwalają wydawnictwa woła o pomstę do nieba, o tym, że ebooki kosztują 90% ceny papierowej wersji nawet nie wspominam.
A cena tego piekary to jakieś wynaturzenie.