Wpis z mikrobloga

jakie perfumy (interesują mnie obecne, możliwe do kupienia wypusty) mają bardzo dobrą projekcje i trwałość? Niech za punkt odniesienia służy np Dior Homme Intense albo stare wypusty Saważa EDT (*)
#perfumy
  • 14
@Jazielony: TF beau de jour, Bois imperial, ganymede, montabaco intensivo, gisada ambasador intense a jeśli interesują Cię araby to znalazłoby się tego na prawdę sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jazielony: ale to nie interesuje Cię jakiś konkretny profil zapachu, tylko same parametry? Jak tak, to wszystkie amuraże, nishane, większość mancer czy montale, ten bodeżur czy chłopcy imperialni też spoko. Na tę porę to franek boklet tobacco i strongery armaniego bardzo spoko. Z arabskich smrodów to tego jest aż za dużo. Co w ogóle masz u siebie z takimi atomowymi parametrami?
@wutermelon: post raczej w celach informacyjnych, jestem ciekaw poprostu. U mnie z atomowych parametrów to własnie te dwa ktore wspomniałem w poście i dwa araby al-rehab - avenue i al fares. Kierując sie samymi parametrami to joop homme jeszcze, ale ten zapach sie zupełnie nie nadaje do używania, okropny jest
@Seshxyz: no ja używałem 'flagowców' i takie nawet świeże rzeczy jak Ambra Calabria czy Wulong Cha mają zdecydowanie ponadprzeciętne parametry. Jasne, że ciężko wymagać, żeby herbaciano-cytrusowy zapach zapełniał pokój i walił wszystkich w nosy po 12h, ale tego typu zapachy u designerów to znikają w kilka godzin, a tu spokojnie wyczuwalne cały dzień.