Wpis z mikrobloga

@F309 Hangar Auto Gaz na Lechickiej 100, p...ni magicy, robili mi wszystkie moje gaziory i sa najlepsi ;) nawet obecne Volvo w holenderskim gazie :d
@F309: A ja hangaru osobiście nie polecam. Zakładałem tam nową butlę kiedyś i przy pierwszym tankowaniu pół godziny później weszło mi zdecydowanie za dużo LPG w tą nową butlę niż powinno i bez problemu szło dalej więc przerwałem tankowanie. Z instalacją nigdy dotąd wcześniej nie było problemów więc chciałem od razu podjechać żeby zerknęli czy wszystko z instalacją jest ok. Najpierw próbowano mnie namówić żebym nie przyjeżdżał argumentem że powinienem się
@Szydera666: Ja mam historie taka.Auto fabrycznie w CNG kupione od handlarza. Za dopłatą została wymieniona instalacja LPG przez kolegę pana handlarza. Przy pierwszej wymianie filtra i strojeniu bo auto tak szarpało ze nie dało się tym jeździć okazało się ze jednak nie założona nowa tylko modernizowana ( ͡° ͜ʖ ͡°) (o czym nie wspomina papierek) Od grudnia szarpie tak ze auto nie przyspiesza.Zwodzony za nos zostałem odsyłany
@SkromnyNick: @F309: również polecam gościa, jest mega kumaty, ma ogromną wiedzę i robi cuda. Błyskawicznie znalazł problem, naprawił, zrobił strojenie a na koniec jeszcze się ze mną przejechał wkoło komina żeby mieć pewność że wszystko gra.