Wpis z mikrobloga

10 lat temu: Wykop jest pełen nastoletnich kucy którzy uważają korwina za guru w kwestiach gospodarczych, politycznych jak i kulturalnych, zwłaszcza w kwestiach relacji damsko-męskich. Wszyscy planują swoją przyszłość z zgodzie ideami Korwina. Planują zostać przedsiębiorcami i inwestorami, więc mało ich obchodzi los biedaków robaków pracujących w kołchozach za minimalną.

Dziś: Wykop jest pełen młodych dorosłych mężczyzn którzy nie potrafią przystosować się do życia w społeczeństwie. Pracują długie godziny w kołchozach dla januszy którzy ich wyzyskują za grosze, często łamiąc ich prawa. Oni sami żyją w biedzie. Nie są w stanie wejść w związek z żadną kobietą ani nie mają przyjaciół. Są, jak sami siebie nazywają, przegrywami.

Ciekawe zjawisko. Zastanawiam się czy te dwa fakty są ze sobą powiązane.

#neuropa #bekazkonfederacji #wykop
  • 15
@Vanderbright: większość kucy znikła z mirko (dalej siedza na głównej gdzie poziom szczególnie w technicznych i naukowych znaleziskach jest dużo wyższy), sporo z nich ma rodziny, firmy, dobre kariery i nie ma czasu już na takie kłócenie się z dziećmi patostrimów którzy na ten portal przybyli dopiero niedawno.
większość kucy znikła z mirko


@sorek: coś ci się chyba pomieszało, bo większość kucy przestała być kucami w momencie mariażu partii korwina z narodowcami i innymi socjaluchami. Pamiętam ten exodus, a w niektórych przypadkach nawet usuwanie kont.

@Vanderbright: tak jak wyżej. To nie ma związku, bo dawni korwiniści zniknęli. Zostali tylko fanatycy, którym nic nie przeszkadza
bo większość kucy przestała być kucami w momencie mariażu partii korwina z narodowcami i innymi socjaluchami


@Gamtaro2: Ci ludzie nigdy kucami nie byli. Co najwyżej bezkręgowymi pedolibkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostali tylko fanatycy, którym nic nie przeszkadza

Raczej fanatycy odeszli, zostali pragmatyczni ludzie którzy wiedza że w życiu nic nie jest czarno białe i czasem trzeba iść na kompromis by móc osiągnąć coś więcej wspólnie (
większość kucy znikła z mirko


@sorek: raczej większość kucy wyrosło z korwina.

Ci ludzie nigdy kucami nie byli. Co najwyżej bezkręgowymi pedolibkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

aa no tak. Jak ktoś nie jest fanatykiem korwina tak jak ty, to nigdy nie był kucem xD Ładnie tobie te grzyby musiały czachę sprać.
Prawda jest taka, że konfederację i korwina popierają albo nieudacznicy, albo młodzi, albo fanatycy. Nikt normalny
Prawda jest taka, że konfederację i korwina popierają albo nieudacznicy, albo młodzi, albo fanatycy. Nikt normalny nie będzie popierał zamordyzmu jaki proponują i ludzi chorych z nienawiści, którzy nie widzą dalej niż poza swój czubek nosa. Jesteś tego idealnym przykładem.

@Trixie: co za bzdura. Po pierwsze nie życzę sobie by takimi oszczerstwami i kłamstwami opisywać mnie oraz moich kolegów z którymi od lat prowadzimy biznesy i inwestycje (Święto Kapitalizmu polecam obczaić
@sorek:Nie wiem, ostatnio jak sprawdzałem, to oszukiwanie ludzi przy sprzedaży/wynajmu mieszkania nie jest uważane za zbyt kapitalistyczne, a coś o tym wiem, bo moja rodzina prowadzi biznes związany ze sprzedawaniem nieruchomości xD A druga rzecz jest taka, że możesz sobie tam zaklinać rzeczywistość jak tylko chcesz, ale nikt normalny na konfederację nie głosuje. Posłowie tej parti nie potrafią zebrać poparcia normalnych ludzi, więc używają szuryzmów, teorii spiskowych i nienawiści wobec mniejszości,
to oszukiwanie ludzi przy sprzedaży/wynajmu mieszkania nie jest uważane za zbyt kapitalistyczne


@Trixie: dobrze że do żadnego oszukiwania nie doszło bo ktoś by musiał tu do sądu iść by to udowodnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A % wynikają z tego że tylko 4.76% ludzi w społeczenstwie potrafi prowadzić działalności itp. To zawsze należy do elity - ale dlatego nie jestem demokratą, uważam że wyborcy PiSu i PO
dobrze że do żadnego oszukiwania nie doszło bo ktoś by musiał tu do sądu iść by to udowodnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja tylko kopiuje to co jest na mirko i nie był to jeden przypadek, więc coś na rzeczy byś musiało ¯\_(ツ)_/¯

A % wynikają z tego że tylko 4.76% ludzi w społeczenstwie potrafi prowadzić działalności itp. To zawsze należy do elity - ale dlatego nie jestem
jeśli zarabiasz minimalną to sam jesteś sobie winny bo nie masz odpowiedniej wartości na rynku pracy

a i pensja minimalna to zło i trzeba ją zlikwidować


@Lukardio: i to prawda, przy obecnej inflacji w UK mało kto zarabia minimalną:

National Minimum Wage and National Living Wage

In April 2022, there were approximately 509,000 employee jobs with employees aged 16 years and over who were paid below the National Minimum Wage (NMW)
@sorek: Tyle lat w UK a dalej can't into angielski...

In April 2022, there were approximately 509,000 employee jobs with employees aged 16 years and over who were paid below the National Minimum Wage (NMW) or National Living Wage (NLW)

Statystyka dotyczy osób które zarabiają poniżej NMW i NLW.
Nie musisz dziękować za tłumaczenie i nawet cie za to nie skasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: Widze że prawdziwy z ciebie patriota na uchodźctwie ze zrozumieniem tubylczego języka na adekwatnym do w/w pozycji społecznej ( ͡° ͜ʖ ͡°).

paid below the National Minimum Wage (NMW) or National Living Wage (NLW)


Wrzuć sobie w google translate jak mi nie wierzysz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


A teraz należy się piątak za pomoc w odnalezieniu się w obcym kraju. Bo wiesz
@Vanderbright: z bycia kucem się wyrasta, wiem to po sobie, te 10 lat temu w życiu bym w to nie uwierzył, bo jak wielu kucdiotów uważalem siebie, za oświeconą elitę, z prostymi receptami na polepszenie świata.
Na szczęście z wiekiem człowiek mądrzeje, i zaczyna zauważać, że korwinowskie kocopoły, z których połowa to dowody anegdotyczne, nie mają pokrycia w rzeczywistości, już pomijając chociażby to ze konfa nawet nie ma programu wyborczego, co