Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogi @Sinet1488 pytasz się czy mieszkanie z babcią to #przegryw i jako przegryw który mieszkał ze swoją babcią powiem ci, że tak - to jest przegryw. Od urodzenia mieszkałem z babcią, więc odpadało poznanie #rozowepaski i sprowadzenie jakiejś do domu, bo jak by to wyglądało? Ja z dziewczyną w pokoju, a babcia w pokoju obok, albo w kuchni różaniec odmawia? Z resztą nawet jak by jakaś się dowiedziała, że mieszkam z babcią, to by mnie olała. Babcia trzymała mnie krótko, więc odpadały wyjścia do pubu, klubów i na miasto żeby kogoś poznać. W prawdzie gdy babcia zmarła to odziedziczyłem po niej 50 metrowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty, i które jest do remontu, ale skończyłem też przez to jako bezdzietny stary kawaler i prawik któremu bliżej 40 niż 30. Niby mam wykształcenie wyższe i ukończony kurs programowania, ale nie mogę znaleźć pracy w it i tak siedzę na bezrobociu… a to mieszkanie, które teraz jest moim domem, będzie moim przyszłym grobowcem w którym zdechnę sam i w samotności. I tak moje truchło będzie leżało aż smród moich rozkładających się zwłok zawiadomi sąsiadów…
#blackpill #redpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bd72f1bab6bef5c090a367
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: kolejny który nabrał się na kursy programowania ( ͡° ͜ʖ ͡°).... Te wszystkie kursy/bootcampy programowania to bańka taka sama jak PUA. Nawet na podobnych tekstach lecą: "Każdy może stać się podrywaczem - tylko kup mój kurs", "Każdy może zostać programistą - tylko kup mój kurs".