Wpis z mikrobloga

Głód i halucynacje sprawiły że zdecydowałem się poczynić pewne wyjątkowe kroki.
Będąc dzisiaj w żabce oglądałem różne smaczne i zdrowe produkty, na które jednak bardzo rzadko mogę sobie pozwolić, gotowe kanapki, bagietki... ale! do czego zmierzam - było SPORO artykułów z przeceną 30% ponieważ kończył im się termin przydatności. Przeciętny mireczek wziąłby je z pocałowaniem ręki, jeszcze byście sobie punkty w appce nabili... ale nie ja. Tu trzeba myśleć głębiej. A więc - żabkę zamykają punkt 23 00 pracownicy jeszcze ogarniają zaplecze i robią to co tam jeszcze robią pracownicy. ALE co najważniejsze dla mnie, wyrzucają przeterminowane produkty! A gdzie? do śmieci moi drodzy. No i tu właśnie wkraczam ja, niczym szop pracz zakradam się niewidoczny dla oczu z zewnątrz i wewenątrz, sprawnie i szybko niczym wombat penetruje teren uderzając jak błyskawica. Dobieram się do śmieci a tam ŁO PANIE! Kanapeczki! z boczkiem sałatą i serem, bagiety z jajcami, dania gotowe tylko do mikrofalki #!$%@?ć i można jeść, sałatki cesarskie a jak będzie mi sprzyjać szczęscie to i jakieś pieczyfko i łomasta do niego z kefirem wpadnie. Jedna tak akcja i mogę jeść jak król do końca tygodnia. Krzaki do obserwacji terenu mam już upatrzone. Trzymajcie kciuki mireczki.
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skotlicki: no ja pomimo, że zarabiam... Normalnie to też często zaglądam na te promocje. Jednak pierś z kurczaka na promocji za ~ 30zlotych czy jak przyjdzie chęć na pałki z kurczaka w cornflakes to płacić za same pałki ~20zl/kg to trochę przesada. Unikam przecenionego pieczywa, to toleruje tylko świeże. U mnie akurat Lidl i chyba Kaufland wprowadzili jeszcze większe przeceny i tak naprzyklad mieszankę sałat i polničku moja kupiła za ~1.5zl.
smaczne i zdrowe produkty,

gotowe kanapki, bagietki...

Wybierz jedno


@jegertilbake: tak z ciekawości, co jest nie tak z kanapkami czy bagietkami?
co muszę jeść by nie narazić się na szybką śmierć od niezdrowego jedzenia?