Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 195
Dziś oddam klucz Steam do Kholat

Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do 21:30

Ostatnio pojawiły się jakieś wątpliwości co do tego, że losuję sobie kogo chcę czy też wykluczam osoby totalnie z dupy. A więc, celem wyjaśnienia:

Z losowań są wykluczane osoby, które mają aktywność w patotatagach. Przez aktywność mam na myśli nie tylko wpisy czy komentarze, ale także plusowanie. Oczywiście znalezisk też to dotyczy, z przyczyn oczywistych, plusów tutaj nie sprawdzam, ale kto wykopał czy skomentował patologię, owszem.
Więc tak, jak mirkolos wylosuje zwycięzcę, to jest on pod tym kontem sprawdzany, jeśli ma aktywność która go wyklucza z udziału w losowaniu, no to przeprowadzam losowanie ponownie, a jednostka taka trafia na czarną listę i w każdym kolejnym rozdajo z automatu jest wykluczana. Ot, żeby kogoś nie weryfikować bezsensu ponownie.

Czym są patotagi? Te wszystkie magicale, bonza, konony, pochodne tego wszystkiego oraz cała patologia, która wyrosła na fali ich popularności. Dotyczy to też tych pseudo gal MMA czy innego klepania się po ryjach.

Tak więc myślę, że zasady są już jasne, tym samym doprecyzuję pkt 2.

Zasady:
1. Zielonki out
2. Osoby z aktywnością w patotagach out ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

PS do 21:30 dnia dzisiejszego trwa rozdajo Owlboy

#rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #steam #gry
Pobierz Lookazz - Dziś oddam klucz Steam do Kholat

Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do j...
źródło: comment_1673427694xIBBsObKdQJPWHCmBphvkU.jpg
  • 12
@Lookazz: Akurat kontent z kononem powstał zanim jeszcze były jakiekolwiek patostreamy czy patocelebryci. To wykop wymyślił sobie żeby przypisywać tag patostreamy. 17 lat temu już leciał na viva polska klip o kononowiczu, czy wtedy to też było pato?

M.....g - @Lookazz: Akurat kontent z kononem powstał zanim jeszcze były jakiekolwiek ...
@Lookazz:

Ostatnio pojawiły się jakieś wątpliwości co do tego, że losuję sobie kogo chcę czy też wykluczam osoby totalnie z dupy. A więc, celem wyjaśnienia:


Jak coś to mogę potwierdzić, ze kolega te klucze wysyła, zdarzyło mi się raz wygrać.
A sam Kholat to wyjątkowy gniot, nie polecam xD
Akurat kontent z kononem powstał zanim jeszcze były jakiekolwiek patostreamy czy patocelebryci. To wykop wymyślił sobie żeby przypisywać tag patostreamy. 17 lat temu już leciał na viva polska klip o kononowiczu, czy wtedy to też było pato?


@Mohg: nie interesuje mnie co dla wykopu jest definicją patotagów, a co nie. Dla mnie to patologia, a #!$%@? jeszcze tym bardziej fakt, że często tego nie tagujecie i chcąc nie chcąc muszę oglądać