Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie podział pieniędzy w budzetówce dla porównania wziąlem sobie sredni zarobek nauczycieli 3700 brutto i gorników 7500 brutto.
Nauczyciele czego sie nie dziwie chcieliby podwyzek rzedu 7 procent. Natomiast już górnicy rzedu 25%. Coś mi tutaj nie pasuje. Na kogo Polska wykladac wieksze pieniadze? Taki mały paradoks chyba...
Górnictwo jest tylko i wyłacznie utrzymywane ze strachu rzadzacych od wielu lat. Za te wszystkie zapomogi do zebrzacych gornikow i ratowanie kopaln przez ostatnie 30 lat wybudwalibysmy ze 3 elektrownie atomowe.
Niech ktoś mi to wytlumaczy...
Zawsze blokowali na strajkach importowany wegiel z rosji ale jak co przyszlo do czego to sie okazalo ze wegla nie ma dla zwyklych ludzi... i po co to wszystko? Po co inwestowac wspomagac setkami miliardow zlotych czegos co i tak nie ma sensu.
#nauczyciele #gornicy #polska #budzetowka
Pobierz nicos84 - Zastanawia mnie podział pieniędzy w budzetówce dla porównania wziąlem sobie...
źródło: comment_1673497131GdSPXguN1HXpKQUBgaamkR.jpg
  • 23
@troglodyta_erudyta: nie miałem na myśli uczelni prywatnych, lecz masę publicznych bezużytecznych kierunków. Zdaje sobie sprawę, że rynek uczelni prywatnych oferuje więcej gówna. Poza tym odniosłem się do użyteczności zawodów, bo to również temat dyskusji. Fakt ze nie odnoszę się w 100% bezpośrednio do tematu, ale chyba po to są komentarze.