Wpis z mikrobloga

@brntfgt: @wezsepigulke: Zarobki są niezłe z YouTube'a szczególnie z takiego kanału tylko gość nie robi żadnych współprac. Ma w nosie algorytmy. Generalnie nie pomaga sobie w tym.

Co do zarobków ze sklepu, nie wiem nie będę się wypowiadał bo nie wiem z jaką przebitką to sprzedaje i jakie ma koszty, a tutaj jest pies pogrzebany.

Co do wyglądu jak ostatni dziad, po prostu ten typ tak ma. Nie zwraca uwagi
@brntfgt: bo mu tak odpowiada, on sobie żyje jak chce, a ciebie p0laku dupa boli bo całe życie skupiasz sie na tym co inni o tobie myślą i nie mieści ci się w głowie jak można mieć wolne 2k i nie kupić termomixa, albo nowego kołpaka do passata.
@wezsepigulke: @Darth_Gohan: w 12 dni stycznia ma juz 687k wyswietlen, do konca stycznia bedzie mial okolo 1,5mln.

Biorac pod uwage, ze wiekszosc jego widzow pewnie nie wie co to adblock to moze miec smialo 3000USD za 1mln wyswietlen, co daje 4,5kUSD na miecha, uwazasz, ze to malo na chlopa ktory mieszka w Familoku po babce i nie ma rodziny? 20kUSD + SKLEP
@brntfgt: Gdzieś napisałem, że to mało? Napisałem, że jakby chciał to pewnie by wyciągał znacznie więcej jakby brał jakieś współpracę. Takowych w tej chwili nie bierze, także czytaj ze zrozumieniem.

Weź pod uwagę, że te 4.5 k USD to jest kwota bez podatku. Do tego możesz mi mówić, że wydatków dużych nie ma, ale:
- co chwila wkłąda hajs w remonty dziadka
- co chwila hajs idzie w paliwo na te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brntfgt: nie jestem w stanie zweryfikować tych zarobków, ale znam kogoś osobiście kto tworzy całkiem wyświetlane filmiki i cały czas twierdzi że jakby policzyć po minimalnej czas na montaż tego szajsu i odliczyć koszt kamer, drona itp to na polskim YT to zabawa dla koneserów raczej. Dużo zarobił na kontaktach jakie załapał. Jakby nagrywał po angielsku to by był temat.

I adblocka to raczej mało kto nie ma, a nie mało