Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy i Marabelki!

Ostatnio pomyślałem o stworzeniu czegoś w rodzaju wizytówki internetowej. Prosta witrynka onepage z danymi kontaktowymi i ewentualnym portfolio. Czy orientujecie się gdzie najlepiej zrealizować taką stronę? Widziałem że najczęściej hostingi nie oferują żadnych kreatorów, nawet z podstawowymi funkcjami.

Kiedyś bawiłem się w #html i #xhtml za czasów szkolnych (adobe dreamwaver) + gotowe silniki na stronki klanowe w CSiku ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc podstawy jakieś tam mam. Jaki silnik byłby najlepszy do takiej wizytówki?

Jest jakiś prosty kreator takich prostych witrynek z menu na zasadzie kotwic i jaki hosting jest najkorzystniejszy? Zależy mi na tym żebym w jednym miejscu miał możliwość wykupienia domeny, hostingu na rok, skrzynki mailowej i ten nieszczęsny kreator?

Kiedyś było #xaa ? Widzę, że teraz jest to #proserwer - korzysta ktoś może?

#hosting #domeny #wordpress #webdev #php #webmastering #onepage
  • 5
@MrFen: Cześć, sprawdź naszą ofertę na https://hostinguj.pl/

W każdym planie autoinstalator Wordpress i innych skryptów CMS, jest również kreator stron Sitepad.
Gdybyś posiadał więcej pytań to zapraszamy do kontaktu.

Z kodem WYKOP rabat 55% na hosting i darmowa rejestracja domeny pl przy zakupie hostingu na rok.
@MrFen: Ja mogę polecić SEOhost I odpalić WordPressa z jakimiś dodatkami typu Blocksy. każdy tier możesz sprawdzić 7 dni za darmo, a jak będziesz chciał aktywować to masz kod 7777 na - 30% przy aktywacji. Jak będziesz chciał pomocy dotyczącej hostingu, czy WordPressa od zwykłego użytkownika, a nie firmy to śmiało możesz pisać do mnie na priv.