Wpis z mikrobloga

@GladysDelKarmen
A wiecie że dzięki dostawom z Orlenu Ukraina może walczyć z okupantem, i dlatego zielonki i inne trolle stosują tu propagandę?
która to z resztą trafia na podatny grunt bo "my antypis co nie mati? Hehe"
@GladysDelKarmen: nienawidzę jak ktoś zmienia takie rzeczy. Pluje na każdego kto zmienia masy produktu udając że nic się nie zmieniło.
Dziwne że jeszcze benzyny nierozcieńczonej nie sprzedają. Nikt też by nie zobaczył jakby coś o 1% przekręcili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy wiedzieliście, że orlen sztucznie zawyżał ceny paliw i okradał Polaków, a teraz także zmniejsza parówki w hotdogach i podnosi ich ceny aby dalej wyzyskiwać ludzi?


@GladysDelKarmen: nie wiedziałem, dzięki, że mi to mówisz zbiore 2mln osób i zrobimy strajk i protest, a nie czekaj, już była akcja że 2 mln osób się zebrało na protesty antyaborcyjne i nic nie zdziałało, wiesz czemu? Bo
KondominiumKatoSocjalistyczne - > Czy wiedzieliście, że orlen sztucznie zawyżał ceny ...
@tazoo8: Jako osoba kiedyś tam pracująca na o. Muszę powiedzieć że jednocześnie były dostawy z Pcimia i ze śląska. Omijaj italianę jeśli nie chcesz jeść parówki z Pcimia. Swego czasu wysłali nam partie która na rolerze po podgrzaniu się rozwalały, a na ciepło były... OCHYDNE! Nawet pies tego nie chciał jeść. Wkrótce po raportach ze stacji kazali wycofać wadliwa partie. Jedno opakowanie wycofane przemyciłem do domu. Tragedia do niczego sie nie