Wpis z mikrobloga

co cię śmieszy w sumie w sybilu grzybowskie. Spójrz na nią/niego i powiedz mi jakiej jest ono płci. Przecież gołym okiem natura coś tam totalnie #!$%@?ła i nie ma w tym nic śmiesznego.


@PeterGosling: ale natury w to nie mieszaj, bo poradziła sobie całkiem sprawnie. Nie jest niczemu winna. Zanim jeszcze się Zuzannie Grzybowskiej odkleiło to wyglądała jak kobieta. Procesy jakie zaszły później to wynik prania mózgu, przykrego dzieciństwa, albo nieprzepracowanych
USSCallisto - > co cię śmieszy w sumie w sybilu grzybowskie. Spójrz na nią/niego i po...

źródło: comment_16737742500axDna81XJwj8Le81OU2Lt.jpg

Pobierz
Pytanie, czy jest jakaś sensowna alternatywa z bazą filmów i forum?


@Przyjaciel_Rodziny: IMDB jedynie. Filmweb poza taką pajacerką jak wyżej i tak robi wszystko by fora wymarły. Swego czasu usunęli mnóstwo subforów, a na tych pod filmami od czasu zmiany layoutu i tak mało co się dzieje z tego co zauważyłem.
@rolnik_wykopowy: @Przyjaciel_Rodziny: ja miałem bekę z Filmwebu jeszcze przed erą woke, bo ich newsów nie dało się czytać. Zawsze miały po dwa krótkie akapity, a w nich i tak masa błędów. Obecnie na Filmweb rzadko wchodzę. Jak chcę newsy poczytać to raczej Naekranie, choć i tutaj mają swoje odpały, jak np. wrzucanie co kilka dni artykułu o kilku wygenerowanych obrazkach przez AI, albo ogromne spojlery w tytułach artykułów na głównej
reagujecie na niebinarnosc jak małpy na widok banana.


@szybki_zuk: też kiedyś wierzyłem w tę odnogę LGBT. Ale niestety niebinarność szkodzi ruchowi LGBT. Wystarczy jedna popularna osoba, znana piosenkarka na twitterze, która będzie codziennie zmieniać zainki z she/her na ze/zim oraz sien/hir.

Każdego dnia.

Wtedy aby nie obrazić osoby niebinarnej komentujący i piszący artykuły będą musieli codziennie opisywać ją inaczej. Wtedy ty i inni zrozumiecie, że płeć nie może być deklaratywna.

Jasne,