Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kochamajfony: ja tylko liczę dni żeby mieć odpowiednią kwotę i stąd się wyprowadzić.

@Maticwaniak:

Wielkiego Pana bywalca barów, spożywającego tapasy o 2 w nocy nie stać na wyprowadzkę z tej wielkopolskiej dziury xD
No szkoda szkoda xD
Mniej tapasow to szybciej uzbierasz xD
@kochamajfony: poznania beda bronic tylko malomiasteczkowe cioty, co powyprowadzaly sie z tych swoich wiosek i teraz wielki panicz #!$%@? w poznaniu POWTARZAM W POZNANIU mieszkam xD

Jedyne co jest tam mocnego, to kluby sportow walki. Poza tym syf, bieda xD, i tak jak napisales te wielkie zycie poznanskie ogranicza sie do dumnie wykrzyczanego "kwiiiiii idziemy do pijalni wodki i piwaaaaa", a jak mowisz o jedzeniu to Ci ktos zahira i mcdonalda
No tak, niech wszyscy zapieprzają 24/7 bo jaśniepan chce na zakupy w środku nocy xd


@pawel694: lol wykopki już zapomniały jak np. Tesco miało otwarte swoje hipermarkety 24/7.

Wracałem sobie z drugiej zmiany o północy i po drodze robiłem w spokoju zakupy jak człowiek zamiast specjalnie rano wcześniej wstawać żeby zdążyć przed pracą zrobić kurs w te i spowrotem (bo przecież nie wezmę np. mrożonek ze sobą po drodze do pracy).
to już pytanie do tesco


@pawel694: Nie. Ja pytam Ciebie: dlaczego wyśmiewasz koncepcję robienia zakupów w nocy, skoro przez jakiś czas było to normalne to raz, a dwa dlaczego używasz argumentu, że niby ktoś ma specjalnie zapieprzać w nocy skoro w przypadku marketów to nieprawda, bo one i tak pracują w nocy i wcale nie potrzeba do tego extra ludzi.