Wpis z mikrobloga

Mam problem, byłem dziś w millenium hall około godziny 12.40 zaparkowałem jak zawsze na podziemny i jak zawsze nie pobrałem biletu, wracam po 10minutch do auta i cyk mandat 220zł lub 100zł jeśli opłace do 14 dni, miał ktoś taką sytuacje i to reklamował, jest sens? niby parking jest 3h za darmo ale ja nie pobrałem biletu( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiem że moja winna ale wiadomo 10 minut stałem tylko
#rzeszow #prawo #mandat
  • 6
@wojstenik: Firma obsługująca parking nie ma twoich danych osobowych. Póki nie wskażesz kto kierował to raczej nie mają z kogo ściągnąć należności. W razie jakby coś Ci przyszło to zawsze możesz wskazać, że kierowcą był jakiś Vladimir z Rosji ( ͡ ͜ʖ ͡)
@pietroo89
Dzieki za info :) W sumie też myślałem, że wystarczy nie płacić bo rejestracja, którą mają w systemie to nie dane osobowe ( ͡º ͜ʖ͡º) A tu proszę... zainwestują 30,40zł a mogą ściągnąć prawie 190,-
@pietroo89: @RadiOBagdaD No dobra, ale co im da to, że ściągną jednak te dane? Możesz powiedzieć, że nie wiesz kto wtedy kierował autem lub tak jak napisałem wyżej - wskazać jakąś losową osobę i niech sobie z niej ściągają należność.

Oczywiście nie miałem nigdy takowej sytuacji, bo zawsze biorę te bilety na parkingach płatnych lub w przypadku MH wystarczy w aplikacji mobilnej rozpocząć parkowanie. Tak więc mogę też się mylić. Jakbym
@RadiOBagdaD: mogą ściągnąć z cepiku tylko dane właściciela pojazdu, a kto wtedy prowadził to inna kwestia. Kiedyś jeden mirek dobrze opisał na wykopie co robić i jak uniknąć takiego mandatu