Wpis z mikrobloga

Udało wam się kiedyś ogarnąć laskę na tinderze na ons albo fwb? XD
#tinder

Udało się?

  • Udało się ons/fwb 46.5% (72)
  • Nie udało się 53.5% (83)

Oddanych głosów: 155

  • 12
@wieszjo:
Spotkałem się z pewną dziewczyną poznaną na tinderze, lecz już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, ze to nie jest to. Byłem z nią szczery i powiedziałem, jak to się teraz mówi "brak kompatybilności", to sama naciskała na fwb xd.
Zgodziłem się, z myślą, że pewnie zaraz jej się znudzi i kontakt sie urwie naturalnie sam. Po jakimś miesiącu FWB zaczęła naciskać na związek, aż w końcu zaczeła mi grozić, że sobie
Po jakimś miesiącu FWB zaczęła naciskać na związek, aż w końcu zaczeła mi grozić, że sobie coś zrobi, jeśli się nie zgodzę na bycie z nią.


@PEKLONIKON: border :)
@Pralko-suszarka: to czy odpisują to w ogóle trzeba trafić w dobry target

Mnie w #!$%@? alternatywek przewija w prawo bo nie jestem #!$%@? bykiem tylko wydziaranym chuderlakiem
I w sumie też nie chce takich insta szonow, też trzeba selekcje zrobić tylko, że ja mam specyficzny gust i taka laska 6-7/10 fajnie sie ubiera i ma fajny vibe robi sie dla mnie 9
to czy odpisują to w ogóle trzeba trafić w dobry target


@velour: Który w ogóle nie zależy od ciebie.....

I w sumie też nie chce takich insta szonow, też trzeba selekcje zrobić tylko


@velour: Z czego? Ja nie mam czego selekcjonować, bo nie mam matchy prawie. Po tygodniu 6-10 par to max ile mogę z tego wyciągnąć bez szczególnej selekcji (ot, by tylko nie była gruba)

Nie da się jako