Wpis z mikrobloga

czemu wszyscy mogą mieć normalne penisy takie ładne a ja nie mogę tylko jakiś wielki grzyb dziurawy i wygięty jak kran praktycznie prawie 90 stopni a niektóre chłopy jeszcze mają takie sterczące do góry strzeliste to już w ogóle idealne i jak tacy ludzie mają się nie czuć mężczyznami skoro są sprawni seksualnie i każdej babie mogliby zrobić dobrze bez żadnego wstydu.. a ja co mogę? fobia depresja całkowity brak życia i jak miałbym szukać kogoś stresować się męczyć żeby się przełamać do dziewczyny odezwać i nie czuć się bezwartościowym jak i tak to z góry do niczego to nie doprowadzi bo kiedy nadszedłby odpowiedni czas to nigdy się nie zbliżę seksualnie a nawet jeśli to nie będzie się dało odbyć stosunku więc jak ja mam niby czuć się mężczyzną nawet jakby jakimś cudem ktoś mnie zaakceptował i wszystko bym wyjaśnił to i tak czułbym się żałosny i niesprawny i wiedział że jestem gorszy od każdego i nigdy bym się z tym nie pogodził że nie spełniam żadnych oczekiwań w relacjach intymnych a jednocześnie wiedział że każdy normalny facet jest sprawny i ode mnie lepszy i nie ma prawdziwego powodu żeby całkowicie uciekać od dziewczyn bo w podświadomości nic by go nie blokowało aż tak całkowicie.. nawet najgorsze przegrywy mają szanse wyjść z przegrywu jeśli się naprawdę przyłożą solidnie a ja nie mogę
  • 23
@DigitalPasztet: A ty myślisz, że wszystkie kobiety mają tylko fajne cipeczki? Różnie to bywa. Może się okazać, że łechtaczka i wargi sromowe są sine jak chory ślimak i dłuższe od mojego penisa. Niesymetryczne piersi itp.
Porównujesz się do idealnych kobiet, a takich jest mało.
Wrzuć swojego Gonzo, to ci powiemy czy to tylko twoja fobia. Ewentualnie pozostaje ci operacja plastyczna.

Przede wszystkim musisz poćwiczyć na dziwkach, aby zrzucić zawstydzenie
@DigitalPasztet: Widziałem, że można wykonać korektę krzywizny członka i wydłużyć cewkę moczową. NFZ refunduje dwudniowy pobyt w szpitalu. Jak nie masz kasy, to zawsze możesz poprosić nas o kasę na operację.
Myślałeś o zabiegu?
Jak matka pozwoliła ci tak dorosnąć?
czekałem 2 lata na operację na NFZ


@DigitalPasztet: Magia leczenia na NFZ
Z doświadczenia wiem, że prywatnie całkiem inaczej to wygląda.
Nie wiem, czy 30k wystarczy, ale zawsze można spróbować założyć zbiórkę anonimową