Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od tematu, na który chyba najbardziej czekaliście, nie będziemy więc trzymać Was dłużej w niepewności! W końcu możemy to powiedzieć:

1. Powiadomienia z obserwowanych tagów powróciły na Wykop. Znajdziecie je na górnej belce, po prawej stronie, oznaczone ikonką “#” - oczywiście, powiadomienie o nowej treści w tagu otrzymacie gdy spełnione zostaną dwa warunki: obserwujecie dany tag, no i oczywiście gdy w tagu pojawi się nowy wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)

2. A użytkowników Androida zapewne ucieszy fakt, że w sklepie pojawiła się aplikacja Android 5.0.3 - tym razem rozwiązaliśmy zgłaszany przez Was problem dotyczący otwierania linków w znaleziskach. Aktualną wersję aplikacji można pobrać tutaj:

---> KLIK <---

Po zaktualizowaniu aplikacji większość zgłaszanych problemów nie powinno się już pojawiać (między innymi: problemy z wykrzyknikami, problem z otwieraniem linków do znalezisk czy niedziałające linki w treści wpisu). To jednak nie koniec prac nad aplikacją, cały czas słuchamy Waszych sugestii oraz zbieramy uwagi, którymi się dzielicie. I zgodnie z nimi wdrażamy zmiany.

Zostawcie plusa jeśli dzisiejsze zmiany Was ucieszyły, będzie nam jakoś tak milej (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #android #tagi
Pobierz wykop - Dzień dobry, Wykop! 

Dzisiejszą aktualizację #wykopchangelog zaczynamy od ...
źródło: Tagi (2)
  • 260
@wykop: przycisk "+", do dodawania nowych treści, w prawym dolnym rogu na telefonach mobilnych zasłania przejście do następnej strony, a nie ma infinity-scroll, więc efektywnie nie da się przejść do następnej strony powiadomień w appce PWA.

Prawdopodobnie rozwiązaniem jest przesunąć "+" o wysokość widgetu do paginacji * 1,5 do góry.
@wykop: Fajnie że są powiadomienia, a kiedy w obserwowanych będą pojawiać się treści ze wszystkich obserwowanych tagów (z podziałem na znaleziska/mirko), a nie tylko z 30 pierwszych alfabetycznie? Przecież to się mija z celem żeby ręcznie przeglądać każdy wpis z tagu, nie po to przez lata wyselekcjonowałam otagowany content na mojwykop żeby teraz nic się nie wyświetlało. Mam FOMO ;_;
ej skoro to dużo osób zobaczy


nasypałem ryżu przypadkiem do doniczki z roślinką, jak myślicie, urośnie ten ryż? bo nie wiem czy dłubać by wszystkie ziarenka wyjąć


@grzybuxd: ty tego opla lepiej sprzedaj.
trzymasz tego strucla, i ani be, ani me.
@wykop hej, zatrudnijcie moderację w końcu, co?
i zwiększcie liczbę/ilość? znaków, w opisie usera.
@wykop: BUG: Nie mogę usunąć osób z obserwowanych.
Dodawać do obserwowanych mogę.

Tagi już wszystkie usunąłem z obserwowanych.
Bo mi wystarczą (bo są lepsze) Kategorie własne.

(zaletą powiadomień z tagów jest tylko to, że można oznaczyć co się już przeczytało, ale mi to niepotrzebne)