Wpis z mikrobloga

@ollsonn: wiesz, Mirek, już #!$%@? z 169cm wzrostu, zawsze ten centymetr można zawyżyć, #p0lki i tak nie ogarną, gorzej z nudnym życiem, bo z sebkami i oskarkami nie mam zamiaru się zadawać, a tutaj raczej drugiego takiego spierdoxa nie znajdę, nawet jeśli jest, bo się nie ujawni
@zartos: w mimo wszystko nastawiam się, że jakby nie zadupie to wystarczyłaby chęć większego zadbania o siebie (już #!$%@? z byciem tłustym wieprzem, chodzi bardziej o tą #!$%@?ą mordę) i mógłbym ugrać choćby takie z 6/10 (optymistycznie) albo chociaż 4/10 (bardziej realne)
@lexico: akurat w tym rzecz, że nie jestem jakoś dynamiczny, a klub, w którym się ustawiałem z ziomkiem, gdy mieszkałem jeszcze we Wrocławiu niestety zamknęli gdzieś w listopadzie
@lexico: i tak jak na razie tak czy tak wyjdę #!$%@?, bo przez przeziębienie i chore zatoki mam wysuszony wąs i nos i nawet filtry (delikatna pomoc technologii pana chińczyka by jak najmniej było widać to czerwone gówno od kataru) a zdjęcia są bardzo spontanicznie, więc jak dla mnie tak czy tak (nie mówię, że nagle stałem się #!$%@? chadem) w okularach > bez