Wpis z mikrobloga

#farma To zadanie było niewykonalne. Celowa zagrywka produkcji dla podkręcenia emocji. Jestem pod wrażeniem, że faceci znieśli tę "porażkę" ze spokojem. Przeniesienie piachu w wiadrach w ciągu jednego dnia było niemożliwe, ale gdyby użyli taczek, okazałoby się, że powinni nosić w wiadrach. Chodziło o skłócenie ekipy, cokolwiek by robili, byłby jakiś błąd.
  • 9
@heheszka2: Jeszcze nie oglądałem odcinka, ale właśnie, jak tak nosili, to od razu sobie pomyślałem, że jeśli taczka nie działa, to płachtę powinni ogarnąć i albo nieść razem albo przeciągnąć. No ale po co sobie ułatwiać, nie? XD
@Czczanoga: Taczka przy szuwarach nad stawem (lub na pastwisku, nie spojrzałem dokładnie) + stara przyczepa samochodowa na dziedzińcu.

Widać mogli użyć skoro Adam budował jakieś kij wie co na jedno koło, no ale woleli tachać wiadrami zamiast użyć tego co na farmie. Inna rzecz jaki był stan techniczny? Przypuszczam, że taczka mogła mieć koło do roboty albo dziurę na środku (co dałoby rade jakoś załatać), przyczepa tez mogła być do roboty