Wpis z mikrobloga

Czasem sobie jeszcze wejdę na wykop, ale widzę te spieprzone kolory i mi się odechciewa. No ale dobra, dzisiaj zostałem na chwilę.
Przewijam główną i widzę wpisy z mirko... No to sprawdzam w ustawieniach czy już da się to wyłączyć - nie da się. Główna jak dla mnie nieużywalna (nie tylko przez ww. wpisy), więc wchodzę na mirko. Zainteresował mnie wpis, więc klikam "pokaż komentarze" i czytam wybiórczo, przewijając niżej... o cholera, to już jest coś innego. No dobra, wracam wyżej, jest przycisk "pozostałe komentarze", klikam... aha, czyli nie rozwija dalej, tylko otwiera stronę wpisu. No dobra, ale teraz pod tym wpisem są jakieś inne komentarze niż wcześniej, co jest? Przewijam. Aha, teraz komentarze pod każdym wpisem są podzielone na strony i od razu mnie przeniosło do drugiej. Dobra, chyba jednak nie chciałem tu wchodzić. Jak wy tego możecie używać na co dzień to ja nie wiem xD

#wykop20 ale chyba to jednak #wykop40, bo sam pamiętam co najmniej dwie poprzednie wersje. W każdym razie #wykop20togowno i #wykop40togowno i ogólnie #wykoptogowno
  • 1