Wpis z mikrobloga

Ręce opadają. Wpisałem sobie na tych mądrych stronkach z AI, żeby mi wygenerwało Geralta i Triss. Ja rozumiem, że to tylko jest tylko wygenerowane, tak samo jak Triss z wieśka 3. Jednak to co pokazał netfix to jest profanacja. Oni tam w tych Hollywoodach robią konkursy na jak najbrzydszą aktorkę? Nawet AI maj lepsze kanony piękna. Od razu inaczej by się to oglądało.
netflix

Pobierz Matrik90 - Ręce opadają. Wpisałem sobie na tych mądrych stronkach z AI, żeby mi wygen...
źródło: Matrik91_the_witcher_and_Triss_Merigold_8879b0d0-a298-43a2-bfb3-96d8bf11bdf3
  • 6
@Matrik90: Zdajesz sobie sprawę, że postacie wyplute przez AI nie istnieją, a w filmach i serialach biorą udział żywi aktorzy?


@Logytaze: Zdajesz sobie sprawę, że co roku pojawia się na rynku masa nowych, żywych aktorów? I po to robi się castingi, by wśród masy najróżniejszych znaleźć m. in, najbliższego wizji reżysera?
Skoro tak odpowiedziałeś OPowi, to mam co do tego spore wątpliwości. ( ͡º ͜ʖ͡º)
I po to robi się castingi, by wśród masy najróżniejszych znaleźć m. in, najbliższego wizji reżysera?


@PonuryKos123: Po to, aby wybrać aktora z najlepszym warsztatem, bo wyglądem zajmuje się dział charakteryzacji. Widzę, że świetnie znasz się na kinie.