Wpis z mikrobloga

#warhammer40k #hobby #modelarstwo #grybezpradu

"Even in death, I still serve."

Udało mi się skończyć Drednota z zestawu Combat Patrol Dark Angels. Trochę mi nie wyszedł efekt światła od plazmy ale mimo to jestem zadowolony. Nogi też się dziko skleja i powinienem "miednicę" bardziej przy sklejaniu wypoziomowac bo teraz troszkę dredzik jest odchylony. Problematyczny do sklejania model ale za to ma ruchome części ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Reszta fotek w komentarzu bez kalkomanii bo sobie o nich dopiero potem przypomnialem ()
klik34 - #warhammer40k #hobby #modelarstwo #grybezpradu

"Even in death, I still serv...

źródło: dred6

Pobierz
  • 28
@klik34: Porządny Drednot :)
No i Dark Angels zawsze najlepsi!

Sam trochę ostatnio żałuję, że pozbyłem się moich DA... Może jeszcze kiedyś wrócę do tego hobby, ale z wiekiem coraz mniej czasu :/
@klik34: Lufy już odlewane z zagłębieniami czy było drylowania? Wygląda spoko, jedyne co można by szukać na siłę to na metalowe części dać Nuln Oil washa/odpowiednik choc to może być też kwestia oświetlenia
@klik34: czesc mireczku, bardzo ladny dredzik :) widac ze wlozyles sporo czasu w krawedzie. Jako kolega z hobby dam ci jedna super rade ktorą daje wszystkim znajomym co zaczynaja malowac bo prawdopodobnie uzywasz metalikow GW.
Wyrzuc je do kosza gdzie ich miejsce. Zaopatrz sie w Valejho Metal color. Nie ma lepszych na rynku, zajebiste krycie, super polysk, metalicznosc mega, i maja konsystencje idealna od startu do airbrusha, ale pieknie dzialaja z
MlekozMonkom - @klik34: czesc mireczku, bardzo ladny dredzik :) widac ze wlozyles spo...

źródło: 20220906_160103

Pobierz
@kaczan34: nop zwykle akryle. Ja testowalem wszystkie metaliki na rynku. Nawet woskowe, i no metal color sa po prostu bezkonkurencyjne

@Lisek_Chrystusek co ciekawe to nie zawsze wada. Ja czasem zostawiam je na noc na mokrej palecie i jak wracam do nich rano to sa takie o konsystencji klasycznych akryli ale z o niebo lepszym kryciem.
@dszcz90 Czas zawsze jest tylko przeznaczamy go na inne rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º) Najwyżej raz na jakiś czas dziewczyna/żona/dzieci/praca (niepotrzebne skreślić) będzie zaniedbane
@kaczan34 Ja sigmara za bardzo nie lubię z tego względu że to dla mnie takie zwykłe fantasy. Nie przeszkadza mi to w posiadaniu Sylvaneth i Lumineth...