Wpis z mikrobloga

#roxy #radio #gorzkiezale

"Z dniem 1 stycznia zmieniliśmy format muzyczny Radia Roxy. Powody tych działań wyjaśniliśmy Wam w oświadczeniu https://www.facebook.com/Radio.Roxy/posts/10151781362641076?stream_ref=10. Teraz idziemy o krok dalej, zaczynając nowy odcinek naszej historii.

31 stycznia na częstotliwościach dotychczas przypisanych Roxy, usłyszycie Rock Radio. Będziemy grać muzykę, którą poznaliście przez ostatnie tygodnie. Pozostaną z nami prowadzący i audycje takie jak Ranne Kakao. Już 5 lutego usłyszycie także program Kuby Wojewódzkiego. Tym samym zmieniamy nazwę tego profilu - z Radia Roxy na Rock Radio. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami.

ZESPÓŁ ROCK RADIA"

I co to ma #!$%@? być ja się pytam? Toć tego się słuchać nie da, kolejne radio puszczające gówno zamiast muzyki :/ Gratuluję!
  • 10
@Panchita: wyczuli kasę jak Eska Rock wycofała się nadawania w całej Polsce tylko na rzecz częstotliwości Warszawy... Po zmianie playlisty strasznie się ich słucha, normalnie się nie da. Co najgorsze usunęli wszystkie audycje autorskie.
@mrOlii: możesz spróbować z Czwórką, ale jednak to nie to samo. Zobacz, co grają w Czwórce, a co w Rock. Od razu widać, że w Czwórce jest więcej rozmów, dyskusji, reportaży w ciągu dnia. Przed grali hiphop. Niestety z alternatywą dla Roxy będzie bardzo ciężko...

Z dostępem do Internetu można celować w BBC Radio, ale BBC1 to jak dla mnie przeplatanka: bo leci The Vaccines, a następny w kolejce jest Pitbull,
@Mateusz: szukałem dzisiaj stacji stojąc na światłach i trafiłem własnie na czwórkę i Nosowską, miłe zaskoczenie :) po utworze jednak zaczęła się gadka o strojach dla małych psów na zimę, która trwała ponad 20min więc jakoś mnie nie przekonało to radio

Mając Internet tylko spotify a mi chodziło właśnie o radio na podróże samochodem :(
@mrOlii: jak pisałem odpowiedź to była rozmowa o cmentarzach dla zwierząt, także pewnie zwierzaki to dzisiejszy temat dnia. Niestety drugiego Roxy nie uświadczysz, ale zostaje jeszcze Trójka.
@mrOlii: zazwyczaj rock, alternatywna - ale to też zależy od audycji, jest chociażby Program alternatywny, GH+ (środa, poniedziałek po 19), prawie zapomniałem o Offensywie. Ale mi się zawsze dobrze słucha Trójki. I oczywiście w GH+ gościnnie Rojek zawsze ogłasza lineup na OFF Festival :D