Wpis z mikrobloga

@niewiadomocowscenariuszujest: no tak, ekstrapolacja jakiegoś przykładu z tiktoka (zajebiste źródło xD) który nawet nie wydarzył się w Polsce na wszystkie kobiety to wcale nie jest incelska zagrywka xD

W następnym odcinku: nie wychodzę z domu, bo ktoś kiedyś kogoś napadł/pobił/zgwałcił/zamordował xD

CO ZA PRZYPADEK
malinq - @niewiadomocowscenariuszujest: no tak, ekstrapolacja jakiegoś przykładu z ti...

źródło: Zrzut ekranu 2023-02-5 o 10.16.00

Pobierz
a zarzuty molestowania za spojrzenie na siłowni to jakaś incelska projekcja xD


@malinq: Nie chodzi o zarzuty prawne.

Na TT dziewczyny wrzucają filmy, gdzie robią jakieś ćwiczenie, podczas którego się wypinają. I nagle zbliżenie na jakiegoś typa w tle, który dosłownie rzucił wzrokiem w jej stronę przez sekundę, bo akurat miał przerwę i się rozglądał dookoła.

Dlaczego wrzucają takie filmy? Bo pod nimi pojawi się kilkadziesiąt komentarzy dziewczyn o treści "właśnie
@malinq:

a jak powszechnie wiadomo, każda kobieta to tiktokerka czyhająca na to aż ktoś się spojrzy na nią na siłowni, żeby oczerniać publicznie w necie faceta xD


Ta co sobie rozstawia tripoda i kombinuje z kadrem smartfona... bardzo możliwe.

Przecież Ty się sam orasz przynosząc wstyd rodzinie i wszystkim którzy próbowali Cię jakkolwiek wychować xD


Jesteś 20 lat młodszy i to wszystko? Lepsze pojazdy były jak miałem tyle lat co Ty.
@niewiadomocowscenariuszujest: jakie to prawdziwe. Dziewuchy bez wyobraźni. Ćwiczysz na skosie na ławeczce sztangielkami. Jedna mi wlazła pod rękę i jeszcze miała pretensję, nie zrozumiała, że powinna mnie przeprosić, bo mogłem mieć kontuzję (zdziwiona, że ławeczka i ktoś w siłowni ćwiczy a ona nie może się gapić cały czas w smartfon.
Drugi raz to samo ćwiczenie, do lustra mam może metr. Staje między mną a lustrem i dupę wypina:
-- przepraszam, ja