Wpis z mikrobloga

Wybory w Polsce

Widać doskonale że mimo 8 ciężki lat pod rządami PiS, opozycja dalej nie potrafi zyskać przewagi w sondażach. Czy jednak kogokolwiek to dziwi? Kto tak szczerze głosuje na KO, PSL czy Hołownie? Większość osób które znam głosują tylko "przeciwko kaczorowi". Przecież to jest niemożliwe żeby cała masa ludzi, specjaliści, PR-owcy itd. nie potrafili pokierować tymi głąbami przed wyborami i pokazać czego chcą ludzie.

Wydaje się że politykom opozycji podpowiada ta sama osoba która podpowiada Korwinowi (protokół 5% xD), bo ile osób tak szczerze interesują małżeństwa jednopłciowe, czy jakieś krzyczenie piekło kobiet (wykluczając temat aborcji) albo #!$%@? poruszane tematy zaimków, gender fluid lub nauczania dzieci o seksie. Jasne są to tematy ważne, ale nie tak ważne jak:

-slużba zdrowia

-gospodarka

-energetyka

-wojna

-kolesiostwo i nepotyzm

Bo co tak szczerze oferuje opozycja teraz? Zamiast w prosty i łatwy sposób punktować PiS różnymi aferami, #!$%@? naszych pieniędzy w błoto czy brakiem środków z KPO to te zjeby gadają dalej o kompletnie niczym ważnym dla przeciętnego Polaka.

Zapraszam do dyskusji #polityka
  • 85
No i serio wierzysz, że za PełO sądy nie były upolitycznione? Jeszcze mi powiedz, że trybunał konstytucji był niezależny.


@razzor91: heheh PEŁO hehe.

Tak, wiem, że za PO sądy były MNIEJ upolitycznione i działały SPRAWNIEJ. Wiem, że za PO TK był o wiele bardziej niezależny niż jest teraz. Przespałeś to co się działo z magister Przyłębską? Jak Duda złamał konstytucję i nie powołał prawidłowo wskazanych sędziów?

Tak, bo mam nieco dłuższą
@mentari: Prawidłowo wskazanych sędziów? Chłopie, obudź się. PO pod koniec swojej kadencji powołało sędziów przed czasem końca ich kadencji, bo chcieli utrudnić życie PiS na wypadek porażki. PiS miał lepsze karty, odwołał ich sędziów i postawił swoich. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Od tego cała afera się zaczęła.

Ogólnie walisz takie kocopoły, że to aż boli. Dosłownie propaganda TVNu kropka w kropkę. I potem będzie płacz, że PiS znowu wygrał
Ogólnie walisz takie kocopoły, że to aż boli. Dosłownie propaganda TVNu kropka w kropkę.


@razzor91: Dobra, twoje urojenia znamy, a teraz konkrety:

Prawidłowo wskazanych sędziów? Chłopie, obudź się. PO pod koniec swojej kadencji powołało sędziów przed czasem końca ich kadencji, bo chcieli utrudnić życie PiS na wypadek porażki.


Otóż powołali 5 sędziów na raz. 3 kończyło kadencję przed końcem rządów PO+PSL, 2 po. Du*a zamiast powołać 3 sędziów zgodnie z konstytucją,
@mentari: Przyznał się, że #!$%@?ł i już wybaczone xD Kto tu jest idiotą? xD PiS miał lepsze karty, mógł przykozaczyć - PO próbowało wcześniej przykozaczyć, ale nie umiało :D

Tak, tylko grunty przy narodowym i wywalanie ludzi z kamienic to było raczej za PO, nie wcześniej, nie później. Dlaczego nic nie robią? Bo ręka rękę myje.

Zaczęły się obelgi ad persona, to już Ci więcej nie odpowiem, bo tak dyskutują tylko