Wpis z mikrobloga

Śmierć to tylko ludzka percepcja, im człowiek głupszy tym bardziej się jej boi, a także bardziej ja przezywa, ale wy i tak powiecie, że to ja jestem #!$%@?ęty. Ostatnie oficjalne pokazanie się „synów boskich” miało miejsce podczas 6 objawienia fatimskiego, gdzie kilkadziesiąt tysięcy ludzi zostało zahipnotyzowanych i widzi więcej #dzieciindygo. Aktualnie gatunek ludzki jest przygotowywany do #!$%@? robali #dziecilasu i #wataha lubi to, a jak tam wasza #plajdemia? 7 fala już była? Tik tak zje, by. #gimper nagrałeś kolejny opłacony film o sczepianiach i boosterach? #czas ucieka, dlaczego nie ratujesz tych ludzi??? #wardega jesteś #!$%@?, a nie wiking. Może opowiesz ludziom o swoich problemach i że sobie nie radzisz, czy #pek asz. #gra trwa dalej - do ostatniego gracza, bo ludzie są tylko cieciami, nic nie znaczymy w skali wszechświata, ale są wyjątki, ludzie z tak zwanym trzecim okiem i dodatkowymi zmysłami, jednak są oni podatni na choroby, po prostu wariują, bo ich ludzki umysł nie jest w stanie przetrwać w wyższej gęstości #ozdoba. Pozdrawiam.
#famemma
Heekate - Śmierć to tylko ludzka percepcja, im człowiek głupszy tym bardziej się jej ...

źródło: hqdefault

Pobierz