Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lukardio: Sam nie wiem co myśleć o tym. Brzydzę się ruskimi i ich monologami o Wołyniu, a jednocześnie nieco bawi mnie ironia historii, która zatoczyła koło, bo okazuje się, że Białek i Stecka nigdy nie stali po waszej neuropejskiej stronie i liczył się dla nich zawsze tylko hajs.
Panoszyliście się neuropo po wykopie tyle czasu, więc teraz macie za swoje. Nie wiem kto was opłacał, podejrzewam, że Fundacja Batorego.
Bliżej mi
Nie wiem kto was opłacał, podejrzewam, że Fundacja Batorego.


@DIO_: Jak można być tak głupim, żeby myśleć, że ktokolwiek z #neuropa jest opłacany. Przecież wystarczy być średnio bystrym człowiekiem, żeby zauważyć, że poglądy osób udzielających się pod #neuropa są bardzo często zróżnicowane, w przeciwieństwie do #4konserwy. Neuropa ma swoje zdanie, nie ma jednej ustalonej przez krula narracji. Każdy myśli samodzielnie.
@qcebelleouh: zresztą. Nie ma się co czarować. Jesteś po prostu głupi. W szkole raczej nie brylowałeś, ślizgałeś się z klasy do klasy na dwójach, teraz albo pracujesz gdzieś w magazynie, emigrowałeś gdzieś za granicę albo jesteś w ogóle bezrobotny. Studiów na bank żadnych nie skończyłeś. Jesteś po prostu zwykłym przygłupem
@jankes83: btw. ogólnie to gdzie się teraz podziali twoi koledzy, bo mniej więcej od początku lutego pozamykaliście japy. Dlaczego już nie ma codziennie na głównej że w seminarium w Paździerzowicach był 1 kandydat, a w Parzymiechach 80% dzieci nie chodzi na religię? XD Czyżby umowy o dzieło się pokończyły a następne dopiero przed wyborami? XDD