Wpis z mikrobloga

@GoodGuyChucky93: po przedwczesnej stracie kogoś bliskiego nikt nie jest taki sam, a zwłaszcza jak to rodzic musi pochowac swoje dziecko. Nawet jak dojdzie do tej walki to będzie tak jak mówisz. Nie wyobrażam sobie że najman będzie prowokowal słownie murana w dobie tego co się stało, ja głównie liczylem tutaj na fajne konferencje miedzy tymi panami, bo walka wiadomo ze nie potrwa nawet minuty.
@DEATHSTROKEBACK: @XYZ91 @imkobe @ziko100 Ale czy ja gdzieś mówiłem o najbliższej konferencji i walce z najmanem? Napisałem jakieś konferencji nie najbliższej konferencji HL. Dodatkowo to tylko sen, wiec brałbym to z przymróżeniem oka, pojawił mi się jakis filmik o Muranie, wieczorem trafiłem na newsy o nowej dacie konfy oraz wysrywy stasko obwiniające bombę pewnie stad ten sen. Równie dobrze mogło mi się przyśnić, że Jaca biega z karabinem po hogwarcie chcąc
w takim razie współczuję że fame wszedł ci tak na banie ze śnisz o nim heh Lepiej żeby w twoim życiu działy się ciekawszego rzeczy niż śledzenie wygłupów internetowych za hajs