Wpis z mikrobloga

@dawid121213: Jak używasz Tivimate to wyłącz sobie widok tych zagranicznych grup. To samo można zrobić w vod.
Można też edytować plik m3u, ale o ile mi wiadomo tracisz wtedy możliwość aktualizacji i nie wskoczą nowe programy po aktualizacji.
Mnie w Crystal bardziej irytuje jednak sprawa loga. Niestety żadna funkcja tivimate nie wymusza zmiany dla zalogowanej listy. Inne epg czy logo z folderów nie działają.
@xBARTEXx mam właśnie tak zrobione ale wtedy nie aktualizują mi się "nowości"

@nenesz mam tovimate ale wersję "mod" xD zobaczę potem czy się da tam jakoś to zrobić.

A jak logujesz się hasłem i loginem normalnie to masz epg? Ja jak podawałem epg od kodiwpigulce to nie działało, gdy edytowałem sobie listę i nazwy w notatniku to działało ale tak jak wspominałeś, po modyfikacji i oglądaniu z załadowanej listy nie aktualizują się
@dawid121213: Z oryginalnym epg było w cały świat. Ostatecznie mam tv po liście m3u i epg ovh. Działa doskonale i jest archiwum oraz ładne loga VOD dodany prze logowanie. Tu zależy mi na aktualizacji biblioteki.
Tivimate mod ponoć potrafi się wykrzaczyć, jeśli chodzi o epg.
@dawid121213: Jedno i drugie. Podczas logowania można wybrać tv+vod lub tylko jedno z tych. Ja wybrałem vod. TV jet po m3u. Mowa o jednej aplikacji, więc fizycznie nie da się jednocześnie oglądać tv i vod, więc ten sposób jest bezpieczny.
@nenesz aha czyli masz podpięte "dwie" listy, jedna stała z telewizją po prostu lista.3u i druga tylko do VOD zalogowana normalnie hasłem i loginem żeby się aktualizowała? Że ja na to nie wpadłem xD dzięki
@nenesz klikałem tam w programie "zawiera VOD" i potem jeszcze wyłączałem poszczególne grupy które mnie nie będą interesować te zagraniczne i nie działało, bawiłem się z godzinę a potem pomyślałem że może coś u chińczyka jest nie tak (kiedyś były problemy z serwerem No i
miałem ciągle listy podane z końcówka ".live:80" jak zmieniłem na ".net:80" to działa.

Ale i tak muli mi program na tv, chyba za dużo jak na niego