Wpis z mikrobloga

Zszedłbym trochę z Baobaba i tym, że ma grubą, nową lochę. Chłop wyciszał mikrofon i wpieniał mnie tym niesłychanie, gdzie sam o tym pisałem, że jest najgorszy i należy mu się łomot. Wyżywał się na Karolu, Mariuszu. Odpalał się na Jacka kiedy ten za dużo wypił i sam się uruchamiał na Karolka - czyli w sumie obronie Karolka.

Ale!

1. Podtrzymywał streamy, robił resety jeśli coś było za grubo, żeby ominąć bana. Finalnie i tak stream leciał dalej.
2. Nie pobierał praktycznie żadnych korzyści z tytułu opieki nad Urzędniczą.
3. Bezproblemowo zajmował się tym aby inni aktorzy zjedli pożywne śniadanie, obiad itp.
4. Przyjmował na siebie fale krytyki i hejtu i mimo to nie wyłączał streama, a wykłucał się z donejtem i życzył autorom aby zdechli - tu akurat wychodzi jego głupota i brak świadomości rzucanych słów i narastający poziom irytacji i zniszczonej psychiki przez groźby i w.w hejt.
5. Baobab w porównaniu do Tucznika jest chętniej oglądany przez widzów, on ma pewną charyzmę, dodaje smaku streama i jeśli nie ma Majoneza w chacie, to komfortowo czujący się Baobab, to dobry wodzirej imprezy na U2.
6. Baobab sprowadził Karolka i Mariusza. Ok, chudego później pogonił bezpodstawnie, ale z tego co kojarzę, to gruby wspominał coś o tym czy aby nie zadzwonić do Karolka i zaprosić ponownie na U2. Myślę, że mogłoby się to udać, zwłaszcza, że Dana mógłby na tym zarobić (a to jest dla niego najważniejsze), Goha już zapomniała kim był Karolek po jej wyjściu, a Jaca i tak nie miałby nic do gadania. A sam Mariusz? Mariusz to czołowy aktor urzędniczej, dodaje wiele od siebie podczas streamowania, nawet jeśli śpi, bo Pan Jąderko i spółka próbują go wybudzić donejtami, co też buduje content i przyciąga widza.

Baobab ostatnio stał się w sumie spoko typem, nadal działa na nerwy czasami, ale jest znacznie lepiej.

Baobab pewnie czyta wykop, widzi jak po nim jedziemy, widzi, że ciśniemy z jego nowej dziewczyny, a To tylko zagłębia się bardziej na jego psychice i pewności siebie. Do tego dostaje masę wiadomości na DM, że ktoś chce zrobić mu krzywdę. Przecież ostatnio nawet był shot jak Seba płakał, bo już nie może dźwignąć tego jak jest traktowany w sieci. (Tak, ja sam też wrzucałem to na wykop z podpisem "Miód dla uszu" - dziś tak nie uważam)

My jako wykop powinniśmy docenić go za to co robił dla streama, pokazać, że go lubimy na swój sposób, a może dzięki temu częściej będzie pojawiał się Urzędniczej, a może uwierzy w siebie na tyle, że ściągnie Mariusza do chaty, odpali własnego streama i zgranie więcej widzów i kasy niż sam Tucznik, a przecież o to nam chodzi aby Majonez został zniszczony raz na zawsze, a przed wszystkim w kwestii zarabiania z neta.

Jo!

#danielmagical #patostreamy
  • 17
@folwgnag94: Może i w punkt tylko jest jedno ale, to goha, jaca i mariusz tworzą to uniwersum, każdy czeka na odpalenie gohy mimo patrzenia jak mariusz śpi albo reaguje na słowa "Mariusz polej" bez gohy i jacy nie ma streama, a tucznik ich nie odda a sami nie pójdą nigdzie indziej. Sam mariusz byłby nudny chyba że pojawiliby się nieznani aktorzy.
Mało tego myślę że baobab ma na tyle rozumu żeby
+1 BAOBAB na prezydenta...U2 . Ma chłop umiar i streamy z nim zawsze są spoko. Szkoda że prezydentem jest pan zakochany i mało ogarniający bufon. Bo szczerze? Niech Daniel wyp....ala I zostawi baobaba na U2 i będzie kontent. Ale spoko wykopańcy...Daniel do pierdoła niedługo i będzie spokój i powrót U2
@CzatownikzCzatowni: tucznik też znał baobaba przed remontem, przecież nie przeszedłby do całkiem obcego chłopa na piwo i został tam dwa tygodnie.
Ale może i tak było odwrotnie, tj tucznik poznał sebe przez nosacza