Wpis z mikrobloga

@szynszyla2018: +1 tylko to też nie można przesadzać. Jak przesadzisz z brakiem sygnałów zainteresowania lub będą nieczytelne (a o to nie jest trudno xD) to 99% normalnych facetów stwierdzi, że odpuści. Też nie warto dawać rollercoastera bo mu #!$%@? w bani i efekt jak powyżej, a tylko wyniknie z tego frustracja. No i jeśli jesteś jego znajomą to aby nie pomyślał, że jesteś dla niego po prostu miłą koleżanką.

Najważniejsze to
@Vermeerrr: nie raz widziałem typową lalkę i po głowie chodzą czasami różne myśli ale dotyczą one tylko jednego. Jakakolwiek relacja nawet nie jest brana pod uwagę bo wiadomo że źle by się to skończyło
@Vermeerrr: a ja juz sam #!$%@? nie wiem :D nie mowie ze ktos z kims zerwal bo ta druga osoba byla za dobra bo to patologia. Ale sa jakies tam zależności, że jedno lubi dawać a drugie lubi brać, i gdy obydwoje chca dawać albo obydwoje chca brac to to nie dziala : D. Plus moja dziewucha :D jest nie raz zołzą : D ale ja jestem nie raz nieogarniety i
@Vermeerrr: w tym całym określeniu chodzi o to żeby nie być łajzą i przylepą tylko mieć swoje życie, hobby, szacunek do siebie i swojego czasu, realizować się i nie uważać faceta za cały świat. Takie podejście sprawia że ludzie cie bardziej szanują. Ten typ powstał na przekór radom w kobiecych pisemkach sprzed lat, w których kobieta ma być stworzona do roli opiekunki faceta, która pierze, sprząta, gotuje i nie ma swojego