Wpis z mikrobloga

To już drugi polski Dzień Mężczyzn od czasu wybuchu wojny na Ukrainie. To już drugi Dzień Meżczyzn, od kiedy mężczyźni w wieku 18-60 lat na Ukrainie zostali skazani na odroczoną mniej lub bardziej śmierć na wojnie przez swoje władze. Wszystko z powodu nieodpowiedniej płci.

Dlatego dzisiaj życzę wszystkim mężczyznom prawa do życia na równi z kobietami.

A wszystkim zwolennikom przymusowego wysyłania na front życzę przymusowego wysłania na front.

#ukraina #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #wojna #dzienmezczyzn
Pobierz sildenafil - To już drugi polski Dzień Mężczyzn od czasu wybuchu wojny na Ukrainie. T...
źródło: temp_file.png2148380749599282603
  • 102
@BayzedMan: Co to za #!$%@? w ogóle? Mają robić to co chcą, tak jak ja, czy ty. Tylko, że nie mogą.

Masz jakiś udar? Przecież chcą wyjechać, dlatego muszą ich zniewolić i zmusić do bycia zabitym w okopie. Jesteś ograniczony?


@bigos555: Czy ty masz jakiś problem ze sobą?
Nie widzisz co się na Ukrainie dzieje? Kto ich tam morduje i kto ich zmusił do obrony i do walki?

To rosja
1. Rosja atakuje, Ukraina zakazuje wyjazdu mężczyznom, mężczyzni giną

2. Rosja atakuje, Ukraina nie zakazuje wyjazdu kobietom, kobiety nie giną lub giną w znacznie mniejszym stopniu.


@sildenafil:

xD

A to Ukraina zakazala mu opuszczac jego mieszkanie? Ukraina to 603 700 km² - spokojnie, na ponad polowie tego obszaru nie spadla zadna bomba, ani rakieta, nie pojawili sie tam tez rosjanie :)

Idz robic fikolki gdzies indziej :) To byl i jest
@sildenafil: Zawarłeś dwa postulaty. A to kogo zmusimy do obrony rodzin, kraju, naszych majątków i wartości? No kto ma walczyć?
Czy ci co uciekną z automatu tracą obywatelstwo i swój majątek na rzecz tych co zostali?

Nie oczekujesz przymusowego poboru dla kobiet, ale wolności wyboru dla mężczyzn. Raczej nie w tym kierunku powinno to pójść.
jak ma osiągnąć efekt, skoro gdy kobiety mają nawet najmniejszy problem jak to, że faceci zbyt szeroko siadają w komunikacji miejskiej, bo uwaga maja przyrodzenie


@rosikk1: jakie kobiety? Twoja matka, babcia, dziewczyna, żona? Utkaliście sobie we łbach jakiś obraz oparty na gównianych filmikach. Zwrócił ci ktoś kiedyś uwagę, że za szeroko siedzisz? Ja #!$%@?ę już się nie da tego gówna czytać.
@sildenafil: Żaden człowiek nie może być zmuszany do walki zbrojnej. To powinno być oczywiste i święte prawo człowieka w każdym kraju cywilizowanym. Niezwykle smutne, że żyjemy w czasach, kiedy jeszcze tak nie jest.
A do wszystkich, którzy mówią "hurr a kto wtedy będzie bronił kraju?!": jeżeli twój kraj jest tak #!$%@?, że niewielu chce go dobrowolnie bronić, to może nie jest wart obrony?
To wrecz podstawa istnienia panstw w kwestii ich obronnosci i tym samym mozliwosci trwania. Nie ma dla niej zadnej alternatywy.


@Aster1981: i tu mamy sedno sprawy. Jak słonko świeci, ptaszek śpiewa i jest ogólna koniunktura to państwo takie jak Polska w ostatnich kilku latach ma w totalnym poważaniu młodych mężczyzn, nie ma dla nich do zaoferowania nic porównywalnego z tym, co oferuje młodym kobietom (proponuję zobaczyć kryteria punktujące przy wszelkich dotacjach,
to jeżeli Ukraina ma tak wielkie obszary, to po co kobiety uciekają do innych krajów?


@Xollorenidbla:

ty mi to napisz :) Dowod stoi po stronie, ktora si nim posluguje :)

Przy okazji, nie zapomnij napisac, dlaczego Polki wyjechaly np do UK :D Mimo, ze nie bylo zadnej wojny w PL od wstapienia do Unii :D

Nie musisz odpowiadać, bo wiem, że będzie wychodekException i będziesz niezłe fikołki odstawiał xD


@Xollorenidbla:
To wina jego rządu że spadła na niego ruska rakieta?


@BayzedMan: to wina jego rządu, że nie pozwolili wyjechać mężczyznom

Oni się bronią przed ich mordowaniem, a nie skazują ludzi na śmierć.

Skazują na śmierć tych, których zmuszają do obrony innych.

Z Ukrainy natomiast uciekły głównie kobiety z dziećmi, zgadnij z kim te dzieci mają.

Każda kobieta, niezależnie od wieku czy posiadania dzieci, a nawet wykonywanego zawodu, może w dowolnym momencie
Mów co chcesz, ale to dzięki mobilizacji mężczyzn i zakazowi ich wyjazdu z kraju (specjalistów, inżynierów, wojskowych i bazy mobilizacyjnej) Ukraina odparła rosyjską agresję.


@11111111: niewolnictwo jest bardzo korzystne, przecież nigdzie nie napisałem, że nie jest. Na niewolnictwie wiele państw budowało i buduje swoje imperium. Ale z punktu widzenia praw człowieka jest negatywne i ja jestem przeciwny niewolnictwu.
A to kogo zmusimy do obrony rodzin, kraju, naszych majątków i wartości? No kto ma walczyć?


@LateMacchiato: Nikogo nie zmusimy. Na tym polega istota. Możesz komuś przystawić pistolet do pleców i powiedzieć "idź walcz za moje mieszkanie" ale nie będzie to efektywne, bo w oczach tego człowieka to Ty będziesz jego wrogiem w pierwszej kolejności, nie ruski. Już pomijam kwestie moralności takiego postępowania i stosowania tego typu niewolnictwa, bo na was
to dlaczego baby nie są objęte masową mobilizacją?


@Kamokamo: bo to mężczyźni zostali wytypowani do śmierci na wojnie przez władzę i elity. To jak pytanie o to dlaczego czarni mieli zakaz wstępu do restauracji w Kentucky w 1906 roku albo dlaczego to Żydzi byli wywożeni do Auschwitz.

Po prostu - bo jakiś psychol sobie tak wymyślił i dorobił do tego filozofię, za którą poszły tłumy, uznając to za coś naturalnego. Nie