Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina #geopolityka #film #wojna Obejrzałem ten oskarowy dokument o Nawalnym, nie wiem jak wam, ale mnie to śmierdzi na kilometr, jeżeli ktoś taki faktycznie mógłby stawić czoła Putlerowi, to fajnie, ale wydaje się kolejnym wałem na usługach Moskwy. Przyjęty przez Berlin, który przecież tak bardzo kocha interesy z Rosja, tylko po to żeby sprawiać wrażenie kraju, który walczy o prawa człowieka xd Tak czy siak, niech ten moskiewski chlew obrany gownem zdycha jak najszybciej, pozdrawiam!
  • 17
@konserwix: No niestety, ten kraj trzeba zrównać z ziemia, zabrać zaśnieżały atom i rozbić najlepiej na kilkanaście satelickich republik. Ludność wyslac do obozów resocjalizacyjnych z nastawianiem na kulturę zachodnia i ewentualnie zostawiać pod obserwacja do funkcjonowania w cywilizowanym świecie. Szkoda, ze taka z nich dzicz :/
nawalny to pachołek putina. a jeśli ktoś uważa inaczej to niech mi wytłumaczy jakim cudem nawalny dodaje do internetu filmiki z więzienia.


@MelinZgierski: Nie widizałem aby Nawalny dodawał filmiki z wiezienia dasz linki z dowodem? Natomiast były nagrania jakieś z rozprawy, ale to wynika z prawa jakie lata temu uchwalono w Rosji, a ktore polegało na transmisjach rozpraw na panstwowych stronach. Coś w stylu transmisji z każdego lokalu wyborczego. Miało to