Wpis z mikrobloga

Szukam glosnika/kolumny/??? wlasnie tu jest problem bo nie wiem jak to nazwac. Chce glosnik na bluetooth ale troche wiekszy niz pierdziawka JBL i zalezy mi aby po prostu na nim puszczac muzyke i nie do konca wiem w jaki model celowac bo sa od 300 do 5k pln. Od wszystkomajacych i diodami swiecacych chinczykow po glosnikoszafki.

Nie potrzebuje audiofilskich zestawow, nie potrzebuje trybu karaoke, mikrofonow, diodowych podswietlen, wifi, aplikacji, integracji z lodowka itp. Po prostu sensowny glosnik na BT, pionowy (wiec nie soundbar), prosta forma tak aby w pokoju ok 50m2 bylo sensownie to slychac. Jakies propozycje? Budzet tak do 1000zl

#pytaniedoeksperta #muzyka #audiovoodoo #glosniki
  • 7
@pedros: aaa w sensie, że nieprzenośny w domu po prostu. To kolego głośnik z czarnej listy. Tylko i wyłącznie wzmacniacz NAD 3020 i monitory Tannoy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a odbiornik BT Sanwu Audio 4.2 BT
@pedros: marshall albo sonos, tylko do 1000 zł to tylko jakieś najmniejsze modele, nie wiem czy nie będą za ciche. Za 1300 masz Marshall Acton 2 i może na jakiejś promce to złapiesz taniej