Wpis z mikrobloga

@Drago380 Możesz spróbować zareklamować z rękojmi i póki ja masz to tak bym zrobił.

W przypadku jakby ci nie zaakceptowali reklamacji, bądź nie miałbyś na nią ochoty. Mi w jednym dualsense się pojawił, to uwaga jak w niego dmuchnę przy odchyleniu gałki dość mocno to problem nagle znika i nie pojawia się przez jakiś czas az do momentu jak znów mogę dmuchnąć, ale to mocno doraźne.

Pomysł może idiotyczny ale działa u
@Ponury_przegryw: @Kakaladze Ale rękojmia przy 2 latach gwarancji nie działa tak, że pierwszy rok to rękojmia a drugi gwarancja producenta czy może ja coś nie wiem?

@Kakaladze Ja tak to ja mogę dmuchnąć z kompresora xD. Tylko wiesz u mnie ten pad się nie kurzy i nawet nie widzę, zabrudzenia. Leży na stacji razem z drugim.

Nie wiem czy to przydatne info, ale kiedyś patrzyłem po numerach, że te pady są
@Drago380 Były doniesienia że starsze pady są bardziej podatne, ale po prostu często jest to kwestia brudu który wpadł wewnątrz kontrolera, to może być serio mały paproch. Nawet widziałem że ludzie to naprawiają dobierając się do samych gałek i tylko czyszcząc tam potencjometry izopropanolem.

Co do rękojmi i gwarancji, oba są kompletnie niezależne od siebie, w przypadku gwarancji daje ją producent (wcale nie musi) na swoich warunkach.

Z kolei w przypadku rękojmi,
@Kakaladze: Jeszcze myślę, że bym się wstrzymał trochę bo nie jest to na tyle duże, a jakbyś proponował ten temat załatwić w sensie pisać bezpośrednio do sony czy od razu do sklepu?