Wpis z mikrobloga

Chłopaki jesienią głosujemy na Konfederację!!! p0lki i julczyska szczekają a karawana jedzie dalej. Ten ich ból dupska jest piękny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tutaj kilka punktów programu Pana Grzegorza Brauna. Jeśli się zgadzasz zostaw plusika. Niech p0lki i lewactwo widzą, że są nas setki.

1. Socjalizm to kradzież.
2. Aborcja to zbrodnia.
3. Normalna rodzina to podstawa. Nie dla promocji sodomii.
4. Podatki proste i niskie.
5. Kara śmierci dla morderców i zdrajców stanu.
6. Polacy gospodarzami we własnym kraju. Nie dla żydowskich roszczeń.
7. Dość finasnowawania partii politycznych z budżetu.
8. Prawo do posiadania broni należy sie każdemu wolnemu Polakowi.
9. Nie dla udziału Polaków w wojnie ukraińskiej.
10. Broń jądrowa dla Polski.
11. Intronizacja Chrystusa Króla.


#przegryw #bekazlewactwa #wybory #polityka
F.....z - Chłopaki jesienią głosujemy na Konfederację!!! p0lki i julczyska szczekają ...
  • 98
Tu chodzi o symboliczne ustawienie świeckich władców (prezydentów i premierów) jako podwładnych, wobec czegoś większego od nich, wobec Boga. Ten mechanizm dobrze się sprawdzał w historii hamując zapędy władców do totalitarnych i zamordystycznych działań,


@Jah00: no ale to już zrobili dawno bo w 2016 roku, kuce znów nie ogarniają na jakim świecie żyją. I czy od tego czasu "ten mechanizm" hamował totalitarne działania rządu czy wręcz przeciwnie? XD
Pobierz Zaqwsxe - >Tu chodzi o symboliczne ustawienie świeckich władców (prezydentów i premie...
źródło: obraz_2023-03-27_103920556
a kto będzie decydował kto jest zdrajcą stanu? Bo w komentarzach fajny pokaż wolności słowa :D


@xqwzyts: spore pole do nadużyć, ale myślę że skoro na zachodzie się udawało tworzyć sądy dla zbrodniarzy, to i u nas byłoby to możliwe

Imo wystarczyłaby zwykła lustracja i zakaz obejmowania stanowisk publicznych dla komuszego potomstwa
beka z popierających aborcje xD. Każdy normalnie myślący człowiek się, że p0lki wycierają se mordy ofiarami gwałtów i zagrożonymi ciążami, bo tak naprawdę chodzi o swobodne skrobanke w zdrowej ciąży, do momentu póki nie jest ona widoczna i ukrycie swojej Ew zdrady i rozwiązłości.


@WojciechM-ce:

Masz dzieci?
Czyli wg ciebie mamy zrezygnować z konstytucji, trójpodziału władzy, demokracji i wolności słowa, żeby się upodobnić do Białorusi czy o co chodzi?


@Jah00: nie wiem skąd to wziąłeś xD Nawiązuję do tego, że sądy i ustawy nie są żadnym gwarantem że karą śmierci nie będą sądzeni przeciwnicy polityczni a realni zdrajcy stanu. Podałem przykład Białorusi i Rosji gdzie w zgodnie z ustawami sądy przyklepują po kilkadziesiąt lat odsiadki za udział w
@FernanduSzantusz:

5. Kara śmierci dla (...) zdrajców stanu.


Jesteście pewni?

Czy może znów gra słów, taka jak była z partią "Wolność", że to nie chodzi o faktyczną wolność, tylko o nazwę dla nazwy? Rozumiem, że w tym przypadku "stanem" jest federacja Rosyjska rządzona przez - sprawdza notatki - jego ekscelencję Włodzimierza Putina, znanego "rozsądnego konserwatystę"?

Bo jak nie, to skończy się tak jak na obrazku:
Pobierz Regis86 - @FernanduSzantusz: 
 5. Kara śmierci dla (...) zdrajców stanu.

Jesteście p...
źródło: Large-dog-with-blue-eyes-chewing-its-foot
@MrExpendable: Największa beka jak był post na TT, gdzie jeden typ napisał, że facet dorasta po 40-tce. A idol kuców - Jacek Wilk, wyjaśnił jego i wszystkich przegrywów, że chyba jakiś leniwy z dwoma lewymi rękami, bo normalny facet do 30-tki ma już rodzinę i firmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
I czy od tego czasu "ten mechanizm" hamował totalitarne działania rządu czy wręcz przeciwnie? XD


@Zaqwsxe: Oczywiście nie, przecież tłumaczyłem, że to ma dziś marginalne znaczenie, bo dziś nikt już się Boga nie boi, poza tym nikogo to nie obchodzi i nie zostało to w żaden sposób sformalizowane w akcie prawnym np. w konstytucji.
nie wiem skąd to wziąłeś xD Nawiązuję do tego, że sądy i ustawy nie są żadnym gwarantem że karą śmierci nie będą sądzeni przeciwnicy polityczni a realni zdrajcy stanu. Podałem przykład Białorusi i Rosji gdzie w zgodnie z ustawami sądy przyklepują po kilkadziesiąt lat odsiadki za udział w proteście przeciw władzy. A ci ważniejsi wypadają z okien.


@xqwzyts: No skoro sądy i ustawy nic nie gwarantują to zrezygnujmy z nich, niech
spore pole do nadużyć, ale myślę że skoro na zachodzie się udawało tworzyć sądy dla zbrodniarzy, to i u nas byłoby to możliwe


Imo wystarczyłaby zwykła lustracja i zakaz obejmowania stanowisk publicznych dla komuszego potomstwa


@Phallusimpudicus: z Konfą u władzy zaraz by się okazało że komuchem jest każdy kogo oni nie lubią albo kto śmie skrytykować władzę XD Druga Białoruś wita
i nie zostało to w żaden sposób sformalizowane w akcie prawnym np. w konstytucji.


@Jah00: a gdyby było to co? Zaczęłoby działać?

Jeśli tak to dlaczego tego nie zrobiono? To Ci którzy intronizowali Jezuska nie wiedzieli że trzeba go jeszcze wpisać do Konstytucji żeby miał władzę? XD

Jeśli nie to po cholerę takie debilne obietnice składać które nic nie znaczą, żeby fanom Jezuska było cieplej na serduszku? Może dla fanów Stalina