Wpis z mikrobloga

Różnica tylko taka, że ona mając 3/10 ma szanse upolować nawet 7/10.


@ChamskoCytuje: sama prawda, te mirabelki 2-3/10 chodzą z samymi chadami (których jest 213% społeczeństwa), te średnie 5-6/10 mają często po 8 chadów, a jak ponad przeciętna 7/10 mirabela jest, to może spokojnie założyć własne państwo satelickie, stąd wzięła się nazwa Czad w Afryce. Z fartem przegrywy
@Pozytywny_gosc: A dla ciebie to jest 3/10? Bo dla mnie 3/10 to jest gruba i brzydka laska. Juz nie wiem czasami czy niektorzy tu trolluja z tymi ocenami czy pisza serio. W sumie to ja tez czasami trolluje ( ͡° ͜ʖ ͡°) No wiec spojrzalem jeszcze raz i twierdze, ze ona jest minimum 4/10, a raczej 5/10.
@przegryw162cm: Dlatego zawsze mam bekę z tych Carrionerów i innych redpillowych odklejeńców i PUA gadających o "zasobach","grze" i że kobiety nie patrzą tak na wygląd faceta jak vice versa. Patrzą o wiele bardziej to raz,dwa-żadne zasoby nie sprawią że Jeff Bezos stanie się atrakcyjny w oczach kobiet. Gdyby status i zasoby miały takie znaczenie,politycy byliby z modelkami a mają w najlepszym wypadku żony typu szara myszka. Plus jak słyszę że atrakcyjność
@Dominix2d Otoz to, najwazniejsza rzecza jaka dowiedzialem sie o kobietach jest to, ze maja jeden uniwersalny gust i zestaw preferencji - 190 cm, kwadratowa szczęka, gęste włosy bez zakoli, muskulatura pomiedzy Lewandowskim a Ronaldo, ekstrawertyczny charakter, prestiżowa, dobrze płatna praca.
@przegryw162cm: Jeszcze mnie śmieszy jak wchodzą tu takie za przeproszeniem z..by które gadają w stylu "ja nie jestem chadem a mam dziewczynę blackpyl obalony". Primo-to nie sukces być z byle kim i jeszcze mieć darcie mordy na chacie o byle co. To tak jakby mówić że każdy kto ma pracę jest chadem,ciul że za minimalną i szef nim pomiata. Secundo-ja nieźle wyglądam,czasami nawet zdarzały się komplementy od różowych (zarysowana szczęka,gęste włosy
@przegryw162cm: Byku źle mnie zrozumiałeś-chodzi mi że całokształt mojego sexual market value jest powyżej przeciętnej bo np. twarz mam sporo lepszą niż przeciętny chłop z ulicy. Z tych wszystkich rzeczy w wyglądzie tylko wzrost poniżej przeciętnej ale w dzisiejszych czasach wszystko poniżej 185 to niedużo tak naprawdę.