Wpis z mikrobloga

Będziesz ich na siłę przekonywał, że widzą źle i powinni wybrać inaczej, bo Ty tak uważasz?


@JestemKrzysio: Nie ale taki drobny szczegół. To nie jest tylko FHD na 27 calach tylko FHD na 27 calach TN. Ktoś kto nigdy na oczy kompa nie widział zauważy że coś tu nie gra.
Poza tym nigdzie nie napisałem że ludzie mają inaczej wybierać tylko że firmy powinny przestać oferować złom. Widzisz na rynku
xD coraz wiecej amatorów pcha się do zabawy


@ChristianHorner: I nie daj bóg odchylą monitor o 0,01 od idealnego środka kątów widzenia panelu TN albo będą oczekiwać dobrych kolorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale ok, jakie zalety ma TN oprócz osiągania odświeżania 360 czy 500 Hz w np ZOWIE?
@L3gion: pamiętam jak kilka lat temu popsuł mi się monitor i kupiłem wszędzie polecany model IPS, całkiem spore pieniądze zapłaciłem bo chciałem coś lepszego. Dwa tygodnie próbowałem się do niego przyzwyczaić ale ból oczu nie odpuszczał, musiałem go zwrócić i przeprosiłem się z TN. Z VA czy OLEDami nie mam podobnych problemów. Szukałem teraz w internecie i nie jestem jedyny z takimi doświadczeniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)