Wpis z mikrobloga

@twardy_kij: ja tam sobie lubię go oglądnąć jak jest w Białymstoku. Chyba jedyny kanał, na którym oglądam konona. Nie wiem co mu #!$%@?ło z tym mlekiem, miał nawet dobry pomysł żeby poczytać sobie paragrafy i podyskutować z policją. A tak to sam się im wystawił.

@jajcasz14 hehe kiedyś żartowali z policji, że chodzą parami dlatego że jeden umie czytać, a drugi pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@twardy_kij: Teoretycznie ma szanse. Dowody pochodza z monitoringu Krzysia. Jesli udaloby sie udowodnic, ze ten, monitoruje obszar publiczny nielegalnie to czy dalej moglyby byc uzywane do wystosowania tych oskarzen?

Druga sprawa. Policjanci zatrzymali go wtedy pod pretekstem rutynowej kontroli drogowej a tak naprawde, chodzilo im o to, zeby zebrac jego dane do mandatow od Krzysia - pytanie, czy mogli w ten sposob wykorzystac te dane?

EDIT
Uzywajac nagran z monitoringu czy
@duzoprzeklinam: to jeden ch, gupi ch przyjezdza nagrywac to na kanal yt i cieszy sie jak dziecko ze mu przegrywy dupami klaszcza, tu powinien psychiatra zbadac bezzebnego dziada XD

dowody to przeciez sam wsw na siebie dostarczyl + zeznania policjantow

no sznase ma, na nastepne osmieszenie siebie tak jak jego brat w konskich co sie rzucal o ch wie co by finalnie teraz tam jezdzic do sadu i marnowac czas wszystkim
Pobierz twardy_kij - @duzoprzeklinam: to jeden ch, gupi ch przyjezdza nagrywac to na kanal yt...
źródło: 980uMNM3
@duzoprzeklinam: mogl wiecej pajacowac jak brat, byc wywieziony na komende w celu ustalenia itd. potem najwyzej policja mu wysle lipne przeprosiny

on zreszta sie juz przyznal, w tej kwesti madrzejszy od brata ale tak samo glupi bo teraz opowiada jak to zostal potraktowany, zla policja nie pozwala odstawiac tego cyrku
@Panicz888: Zamknij ta dupe. Nie napisalem, ze jestem jakims mecenasem, ale monitoring jest lewy - nagrywa audio z przestrzeni publicznej co jest zabronione. Jest to widoczne na jednym z ostatnich filmikow na mlecznym gownie i sam fakt mandatu za uzywanie slow nieprzyzwoitych jest tego dowodem. Mimo, ze polskie prawo nie okresla jednoznacznie, ze dowody pozyskanie w sposob nielegalny nie moga zostac uzyte, jest mozliwosc kwestionowania ich zasadnosci. Takze pal gume ode