Wpis z mikrobloga

Było Aberdeen, potem reprezentacja Chile, teraz Dynamo Kijów.
Ciekwe kto będzie następny w kolejce po telefonistę?.

Tak w tajemnicy powiem wam że skontaktował się ze mną właściciel Chelsea niejaki Todd Boehly i pytał się o numer telefonu do byłego już selekcjonera kadry Polski. Chciałem wybić mu ten pomysł z głowy, ale był uparty jak osioł, więc mu go dałem.
By nie było to nie koniec spekulacji bo z innego źródła dowiedziałem się że Carlo Ancelotti wybrał już swojego następcę ,a ma nim być właśnie ojciec chrzestny syna Krzysztofa Stanowskiego.

O k*rwa nie sądziłem że dożyje czasów gdzie dwie klubowe potęgi(chociaż Chelsea jest na zakręcie)bedą bić się o czołowego
przedstawiciela polskiej myśli szkoleniowej, której bez wątpienia jest omawiany tu Czesław Michniewicz.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
Pobierz rybazryzem85 - Było Aberdeen, potem reprezentacja Chile, teraz Dynamo Kijów.
Ciekwe k...
źródło: temp_file.png5366736858835316927
  • 8
@Adu_Jean Dodawanie wskazuje na Stanowskiego, co szum nakręca, ale może jakieś zainteresowanie jest. W końcu często dobry menago kluczem do karier. Niejaki Dariusz Kubicki piłkarz jak na lata 90te XX wieku polski dobry, a nawet dobry+, grał między innymi w Sunderlandzie, miał syna i jak pośledzić wpisy kibiców na 90minut.pl, dzięki ojcu, syn był w Sunderlandzie juniorach, Legii juniorach, Zniczu, a później skończył w Mszczonowie, więc talent przy kontaktach ojca może był