Wpis z mikrobloga

Ja jebe jak to kuriozalnie i sztucznie wygląda, że musieli na siłe wziąć tego jednego jedynego czarnego, bo poprawność polityczna i podatnicy by tą NASE zjedli gdyby nie wzieli mużina. Trzeba pokazać, że mudżini też can into space.
A żeby całość tej lukierkowej poprawnej politycznie przygody spiąć po same jaja, to oczywiście nie mogło zabraknąć kobiety xD Jakby tego było mało zdeklarowali, że to ona postawi pierwsza stope na księżycu tym razem :D - a to drodzy państwo to jakiś #!$%@? szowinizm i #pieklomenzczyzn . Z jakiej racji ma stawać pierwsza ? Może niech zasłuży pierwsze ? Nie wiem? Ma najwięcej osiągnięć ? Najdłuższy staż ? Najwyższą rangę ? A nie #!$%@? dlatego, że ma cipe między nogami, no ja #!$%@?, albo tak jak mudżin leci bo musi lecieć bo trzeba kogoś z czekoladkową skórą. Nawet nie można obejrzeć teraz żadnego serialu, żeby ta #!$%@? ideologia swoimi priorytetami nie niszczyła wszystkiego. (chyba najgłośniejszy przykład - Serial Fundacja, z racji tego, że bardzo musiał odejść od oryginalnej powieści i zamysłu autora byle tylko zrobić laskę poprawności politycznej. ŻĘ NA DA

#artemis #kosmos #nauka #polityka #nasa #ksiezyc #astronomia #neuropa #beka #spacex
Pobierz KwantWykopu - Ja jebe jak to kuriozalnie i sztucznie wygląda, że musieli na siłe wzią...
źródło: temp_file.png1800001772420947228
  • 7
@KwantWykopu: typ posiada 3 tytuły master of science z trzech różnych prestiżowych uczelni, jest kapitanem marines który brał udział w 24 misjach bojowych, wylatał 3000 godzin na praktycznie wszystkich najnowocześniejszych statkach powietrznych USA - to tak w pigułce.

Ty zaś z największych osiągnięć to chyba stawiasz spacje przed pytajnikami i walisz konia do #dupeczkizprzypadku. Zamknąłbyś morde przez zwykłą ludzką przyzwoitość i żeby starym wstydu nie robić
Pobierz thorgoth - @KwantWykopu: typ posiada 3 tytuły master of science z trzech różnych pres...
źródło: Victor_Glover_in_2022
@johnblaze12345: dokładnie ( ͡º ͜ʖ͡º) widzisz, nawet zwykły mirek potrafi lepiej zoptymalizować #!$%@? posunięcia dyktowane poprawnoscia polityczną. Ale sztab tych co kminili kogo wytypować, stwierdził widocznie, że lepszy będzie przepych poprawności, bo podatnicy będą do tego walić konia i sypać dularami na kolejne misje, kosztem ryzyka, że musieli się ograniczać w dwóch kandydatach do czarnego i kobiety zapewne mniej nadających się do misji aniżeli gdyby typować
@thorgoth: no dobra dobra pawełek. Jak już się tak zesrałeś nad tym dzielnym bambo, to jeszcze mi powiedz czemu baba ma pierwsza postawić stope na księżycu ? też #!$%@? ile uczelni skonczyla ?
Panie wybieraczu wisienek, o jednym zapomniałeś (albo zwyczajnie jesteś tępy). Tu nie chodzi o to ile pan murzin skończył uczelni i że jest dobry, ja wierze, że się nadaje - NASA to nie są debile, więc małpy by