Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna

https://twitter.com/mic_marek/status/1642824946899382272

Kolejna prowokacja mająca m. in. na celu deprecjonowanie obrazu Ukrainy w Polsce (mocno rezonowana przez konta związane z
@KoronyPolskiej). <- Oficjalny profil partii Grzegorza Brauna "Konfederacja Korony Polskiej"

#!$%@?ąc od samej absurdalnej treści ulotki, warto zwrócić uwagę na źródła danego materiału.
Osoba prowadząca
@StopUkroPol
zapomniała "wyczyścić" zdjęcie, co pozwala na identyfikację konta, które wprowadziło do naszej infosfery dane fotografie. Konto należy do prorosyjskiego aktywisty, który prawdopodobnie przebywa obecnie w Izraelu.

Materiał eksponuje również jeden z rosyjskich propagandystów Jewgienij Poddubny wskazując na to, iż istnieje również druga ulotka - tym razem przedstawiająca daty ważne dla "prawdziwych ukraińskich nazistów"... np. datę urodzin A. Hitlera oraz datę wybuchu na moście krymskim...

Treść/charakter oraz źródła materiału wskazują bezpośrednio na stronę rosyjską jako inicjatora danych działań/prowokacji.

W kontekście zapowiedzianej wizyty W. Zełenskiego w Polsce możemy spodziewać się wzmożonej aktywności środowisk prorosyjskich działających w Polsce z zakresu deprecjonowania obrazu Ukrainy.
Pobierz panzerfucker - #ukraina #rosja #wojna

https://twitter.com/mic_marek/status/164282494...
źródło: Fsx8hbHWAAYltk8
  • 12
zapomniała "wyczyścić" zdjęcie, co pozwala na identyfikację konta, które wprowadziło do naszej infosfery dane fotografie. Konto należy do prorosyjskiego aktywisty, który prawdopodobnie przebywa obecnie w Izraelu.


@panzerfucker: miałeś walczyć z kondominium rosyjsko-niemieckim pod żydowskim zarządem powierniczym, a coś ci się popieprzyło i zamiast tego sam je współtworzysz.
W kontekście zapowiedzianej wizyty W. Zełenskiego w Polsce możemy spodziewać się wzmożonej aktywności środowisk prorosyjskich działających w Polsce z zakresu deprecjonowania obrazu Ukrainy.


@panzerfucker: ojej! dziękuję za ostrzeżenie!
Dobre, który ukrainiec mówi na nas pszeki - пшеки?


@Corona-Regni-Poloniae: całe mnóstwo i słyszalem to nieraz 10 lat temu i wiecej. I to nawet nie żeby mi dokopać tylko po przyjacielsku przekomarzanie się, jak to rozmowy w gronie międzynarodowym i śmianie się z narodowych przywarów. Dla wielu nasze "szcz" "prz" "brz" brzmi po prostu śmiesznie, jak dla nas np. czeski.

To co sie dzieje teraz to jedno, to ile tu jest
@Ivan_Sekal: a kim ty jesteś czlowieczku żebym ci coś udowadniał ? Jeśli nawet takich czynów się dopuszczałem to się wyspowiadam i bóg mi wybaczy a później przeniosą mnie się do innej parafii. Wielka mi afera.