Wpis z mikrobloga

@albo_wutka_albo_buk: nie kuzynek, starsze wujostwo podchodzące pod 50. Nie ja zacząłem gadać o polityce. Spytali się co sądze o konfederacji, a że nie mieli twittera to im powiedziałem, że realnie najłatwiej wyciągnąć poglądy dowolnego polityka na tt bo tam się nie chamują i poleciłem każdego śledzić.

Też ich nie przekonywałem do niegłosowania na k0nfę tylko patrząc, że oni nie sa jakoś mocno religijni spytałem ich czy na pewno znając konfederację od
@Kryspin013: Jesli ci się będzie nudziło to zrób wpis z tymi tweetami bo chętnie bym pokazał ojcu który przez tiktoka i ruska propagandę stał się fanem konfy


@erni13: wygooglaj sobie wpis bosaka o sądownictwie, wpis bosaka o karaniu za bluźnierstwo, poczytaj im 100 ustaw mentzena zestawiając to z tym jak to "mentzen chce odzielić kościół od państwa" itd.
@Kryspin013: Mam wrażenie, że większość popierającyc konfe nie popiera tak na prawdę jej, tylko jakieś wyimaginowane, istniejące jedynie w głowie danego człowieka wyobrażenie czym według niego jest konfederacja. A takie wybrażenie bardzo łatwo zburzyć ( ͡º ͜ʖ͡º)