Wpis z mikrobloga

@drivent: już dawno następuje,nie zdziwiłbym sie jakby powstała ulica hitlera skoro założyciela SS galizien powstaje,chory naród mysli że tym zaślepieniem "dobrej ukrainy" będzie robił co chciał,oby rządy na świecie sie zmieniły i sprowadziły tam gdzie ich miejsce.Ważne jest udostępnianie tego gdzie sie da
@szurszur: również to widziałem ale odnoszę wrażanie, że to nie zebrało odpowiedniej atencji. Zrozumiałbym coś takiego jeszcze przed 2022, no ale kurcze ile można? Bądźmy realistami to znikną wszelakie "ruskie onuce".
@Grzesiok: nie spamuje tagu, tak samo jak bestialskie zachowanie rosjan miało tutaj z ~100 wpisów, tak ja pragnę przypomnieć niemedialne rzeczy popełniane przez naszych Braci.
@drivent: my mamy warszawę, ukraińcy mają kijów. skoro sobie takich idoli znajdują to ich sprawa. pomagajmy im dopóki chcą walczyć i trzymają ruski mir z dala od nas, a jeśli będą chcieli takie ulice w Polsce to wtedy reagujmy.
@Ruska0nuca: nie neguje tego, że Ukraińcy mają swój kraj i tam decydują za siebie ale uważam ich zachowanie za co najmniej nieodpowiednie do aktualnej sytuacji. No ile można z tymi nazistami z propagandy rosyjskiej xD ale jednak coś w tym jest.
Prawda jest taka, że jeszcze długo po wojnie będą na Ukrainie takie problemy z neonazizmem i tak Ukrainscy politycy popełniali błędy i nadal popełniają i jak raz się z tym nie rozliczyli to co jakiś czas wyjdą takie kwiatki jak to. Bo zawsze tak jest, że jak państwo nie podejmie śmiałych działań i wszystkich rozliczy, to to się będzie ten rak odradzać. Tak jak Rosjanie, którzy są biedni, ale ktoś im z
@drivent: Jeszcze nie raz jakiś ukrainski polityk coś odburknie Polakom, że ten Wołyń to to czy tamto, czy proszę mi tu o zle nie mówić o UPA, cos jak ten Melnyk i to wkurzy Polaków. Czerwono-czarne upowskie flagi to już trzeba się pogodzić że zostana na Ukrainie na zawsze, powstaje z nią nowy mit i Ukraincy giną za te barwy te flagi są na cmentarzach i chyba na nią my Polacy