Wpis z mikrobloga

to było największe kuriozum tamtych czasów xD


@Mtsen: to wynikalo z faktu, ze rok 1999 to rok w ktorym Jan Paweł II kolejny raz odwiedził Polskę miedzy innymi przemawial w Sejmie), wiec jakikolwiek temat zwiazany z JPII był na fali. Dlatego Pater Noster tak wysoko byl na listach przebojow (zaloze sie, ze gdyby ten utwor byl lansowany rok pozniej, to by przeszedl bez wiekszego echa.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e5/John_Paul_II_Polish_Parliament_1999_2.jpg
a mi się to bardzo podobało, że można było włączyć radio i usłyszeć wszystko - od Eminema przez Queen po Britney, jakąś Kasię Kowalską, Linkin Park, REMI DZWONI, Jeden Osiem L, i wszystko pomiędzy. Pamiętam coś takiego jak bloki poświęcone R'N'B, rap hour, itd. Była prawdziwa, bardzo fajna różnorodność. Potem po wynalezieniu internetów przestałam słuchać radia, i czasami jak się trafi gdzieś w miejscu publicznym, to wszystko brzmi dokładnie tak samo i
JPII był (jest) dla pokolenia lat 80-90. symbolem nowej Polski, bohaterem który obalił komunizm.


@wojtas_mks:

1999: rządzi nieudacznik Buzek z Krzaklewskim (i trochę Balcerowicz). AWS-UW wprowadza swoje żałosne reformy: pojawiają się powiaty (więcej etatów do obsadzenia złodziejami) a Polacy przestają chodzić do lekarza (ktoś pamięta kasy chorych?) i w ogóle korzystać ze służby zdrowia na kolejnych kilkanaście lat. Dobrze, że lewica zdążyła wprowadzić kraj do NATO przed utrata władzy, uff. No
@BarkaMleczna: ostatnio odkryłem idealnie boomerska stacje - muzo FM. Naprawdę, na 10 kawałków 8 znałem, na dodatek rzucili jakiś utwór z nowej płyty co miałem osłuchać. Od tygodnia tylko tego słucham, a poleciało przez przypadek bo mi kabel do android auto padł xD
1999: rządzi nieudacznik Buzek z Krzaklewskim (i trochę Balcerowicz). AWS-UW wprowadza swoje żałosne reformy: pojawiają się powiaty (więcej etatów do obsadzenia złodziejami) a Polacy przestają chodzić do lekarza (ktoś pamięta kasy chorych?) i w ogóle korzystać ze służby zdrowia na kolejnych kilkanaście lat. Dobrze, że lewica zdążyła wprowadzić kraj do NATO przed utrata władzy, uff. No ale w telewizji papież rzęzi, jest pięknie, Alicja Grześkowiak klęka, do celów politycznych powstaje IPN.


@