Wpis z mikrobloga

@naczarak: Naprawdę nie ma ważniejszych tematów tylko s*anie pierdyliardowy raz tego samego debilnego pytania, bez sensu i jaranie się tematyką, która nie interesuje 99% ludzi?
@naczarak: to pytanie jest zasadne, ale tylko ze względu na tak radykalne poglądy memcena. Jednakże wolałbym, żeby ten rodzaj pytań nie był zbyt często stosowany w debacie publicznej, bo oczami wyobraźni widzę funkcjonariusza TVP pytającego Tuska "jeżeli pańska żona zdradziłaby pana z bandą murzynów, a potem zjadła ich kał, miałby pan z tym problem?"
@naczarak:
Początek video:
Redaktor: Jeżeli pańskie dziecko byłoby homoseksualistą, miałby pan z tym problem?
Koniec video:
Redaktor: Zapytałem pana hipotetycznie, a nie zapytałem o to, jakie preferencje mają pańskie dzieci.

Menzen powinien zapytać w odpowiedzi na pierwsze pytanie:
A jeżeli pan redaktor byłby pedofilem, to pana dzieci miałyby z tym problem?
I ponownie Menzen:
Zapytałem pana hipotetycznie, a nie pytałem o to, czy ma pan dzieci i czy jest pan pedofilem
@naczarak: #!$%@? perfekcyjnie, wspaniałe przefiltrowani ślepi k0nfiarze bez wielbiciele membrana bez krzty logicznego myślenia. dawno nie miałem takich żniw na czarno - dziękuję!
oczywiście, pewnie błędnie zrozumiałem jego wypowiedź w radiu zet i wcale nie to miał na myśli ( ͡° ʖ̯ ͡°) aż mi mi się rzygać chce że głosowałem na tych nacjokatozjebów kupiony bajeczkami o wolnym rynku


@PanLisek: Tak, błędnie zrozumiałeś.