Wpis z mikrobloga

Chcę kupić coś aventusopodobnengo. #!$%@?, 1000 opinii, każda mówi coś innego. Zdecydowałem się albo na Armafa Club de Nuit Intense albo Montblanc. O armafie mówią że zbyt sztuczny (jeśli sztuczność uleci po 2h to nie ma dla mnie problemu) a o montblanc że ponoć ostatnie batche nie są trwałe. Zależy mi na trwałości, aby wytrzymały te 8h. Warto dopłacić do Armafa limited edition albo EDP? Ponoć EDP jest lepszej jakości, nie taki chemiczny.

Co brać?
#perfumy

Co brać?

  • Armaf cdni edt 38.0% (19)
  • Armaf cdni edp 20.0% (10)
  • Armaf cdni limited edition 26.0% (13)
  • Montblanc Explorer 16.0% (8)

Oddanych głosów: 50

  • 15
@mmenelica: Armafa EDT mogę polecić, mało kosztuje a naprawdę dobrze pachnie i długo (8-10h), to prawda, #!$%@? cifem przez 10minut, ale potem jest tylko lepiej XD
Jak się spisikałem armafem to nawet dziecko czteroletnie mi powiedziało "tatusiu ładnie pachniesz"
No ale ja jestem świeżak w tym temacie, także tego.
Po około 4-5 godzinach słyszałem że idąc po ulicy kilka metrów dalej, dało się bez problemu wyczuć.

Armafa EDP może wypróbuje jak
@weteye: Czy ja wiem czy przesada? To było moje pierwsze skojarzenie po aplikacji, potem sprawdziłem recenzje na fragrantice i znalazłem dwie inne opinie, że zapach przy otwarciu zalatuje CIFem. Oprócz jest sporo opinii o chemicznej cytrynie w otwarciu. Nie mniej ta drażniąca nuta dość szybko ulatuje i zostaje przyjemny zapaszek.

@mmenelica: A czemu nie kupisz sobie odlewek po 5 ml od Mirasów żeby znaleźć coś, co Ci najbardziej podejdzie? EDT
@okim: ale ja nie potrzebuje mieć wiernego Aventusa tylko dobrego klona w dobrej cenie. Ma mieć ladny zapach i bardzo dobra trwałość. Wystarczy że będzie podobny w przynajmniej 75%, i nie będzie pachnieć jak najtańsza woda z biedry i będę zadowolony :)
@mmenelica mam armafa EDT i dla mnie jest trwały ma niezłą projekcje, faktycznie na początku daje czymś takim chemicznym jak cytryna czy coś ( nie jestem ekspertem) ale to trwa nie wiem strzelam 15 minut, a potem im dalej tym lepiej, ja bym ci go polecił, próbowałem też alharamain l'adveneture ( nie intense) i też jest fajny ale chyba jest troszkę słabszy od armafa jeśli chodzi o parametry ale za to sam