Wpis z mikrobloga

@kaczan34 znasz jakąś wojne gdzie nie bylo zbrodni takich? Ps. Mysle ze oni jwj nie bronia oni uwazaja ze rosja jest kiła a ukraina rzezaczka, czyli najlepiej jak jest daleko od nas i jeszcze lepiej jak zostana wyleczone ;) bija sie to niech sie bija, od tysiecy lat sa wojny, od początku istnienia gatunku ludzkiego, nic nowego ta wojna nie pokazuje tylko to ze tak jestesmy stworzeni, po nas za kilkadziesiąt lat
Co takiego jest w waszej rosji, że każdego dnia, od rana do nocy tak dzielnie jej bronicie?

Nie przeszkadza wam w ogóle terroryzm? to, w jak bestialski sposób postępują rosjanie?


@chillichill: Wasze ataki są coraz bardziej desperackie xD. Ale jak już się w to bawimy to pokaż jakiś jeden mój komentarz w którym bronie Rosji albo zamknij jadaczkę bo to ty na wykopie trollu jesteś od 10 miesięcy xD
Ale desperacja przez was przemawia XD Komedia i cyrk.

Ale to dobrze, śmiesznie się to czyta XD

@RazumichinZiK: Gdzie w moim pytaniu do was jest jakaś desperacja? po prostu was za pytałem w normalny sposób, obserwuję od około 2 miesięcy to co się dzieje na tagu i wasze nicki rzucają się najbardziej w oczy... może przez to, że jesteście po tej drugiej stronie..

Wasze ataki są coraz bardziej desperackie xD.

@
@RazumichinZiK: Nie boli mnie to, poprosiłeś grzecznie o podanie jednego wpisu broniącego rosję.
Dalej z tobą nie drążę tematu bo raz.. że nie mam czasu, a dwa.. to nie będzie miało żadnego sensu, wiem w jaki sposób toczycie dyskusje.. i było by to dla mnie stratą czasu.
Dobra, jednak nie mam pytań, trollu XD


@RazumichinZiK: Rozumiem, że według waszego toku myślenia trzeba mieć z 5lat aktywności by móc zapytać o cokolwiek na tym tagu?

zero argumentów.


@RazumichinZiK: ????

Dlaczego nie zwracacie uwagi na fakt, że w Polsce również wiele gospodarstw domowych nie ma dostępu do instalacji sanitarnych?


@RazumichinZiK: Oczywiście, że zdarzają się domostwa bez dostępu do podstawowych rzeczy, ja temu nie zaprzeczam.
dodałeś to pytanie po
@RazumichinZiK: Widzisz, Twoim problemem jest to, że starasz się tłumaczyć zachowanie Rosjan, próbujesz pokazać ich i ich zachowania w pozytywnym świetle. Chcesz przedstawić ich jako normalnych ludzi, którym należy się szacunek i docenienie. Tyle że to nie jest prawda - nie można ich uważać za normalnych ludzi (można się zastanowić, czy w ogóle można ich brać za ludzi), za to co robią nie należy im się żaden szacunek i docenienie. Niestety,
Nie przedstawiłeś żadnych argumentów. Powyższy post nijak nie odnosi się do twojej tezy, że "od rana do wieczora dzielnie bronię Rosji".


@RazumichinZiK: ale ty jednak jesteś bezczelny haha


Więc dlaczego nie zwracacie na to uwagi?


@RazumichinZiK: Na co znowu uwagi nie zwracam?
pogubiłeś się już lekko...

@chillichill Po prostu podejrzanym jest, że atakujesz w takich kwestiach z konta, które dziwnym trafem zostało założone po wybuchu wojny ( ͡° ͜
Na to, że w Polsce jest masa gospodarstw domowych bez instalacji sanitarnej. Nie pogubiłem się. Po prostu myślałem, że mam do czynienia z kimś w miarę ogarniętym i nie trzeba ci paluszkiem wskazywać wypowiedzi, na które odpowiadam.

Szczególnie, że akapit odpowiadał akapitowi twojego komentarza.


@RazumichinZiK: Przecież ci na to odpisałem wyżej
ale super się przysłaniasz innymi tematami w tym momencie, miło się patrzy na to
Pobierz
źródło: RazumichinZiK
Więc dlaczego uważasz wytknięcie tego przeze mnie za jakąś mityczną "obronę Rosji"?

Coś ci się styki przepalają. Miło się patrzy na to.


@RazumichinZiK: Bo to jest widoczne przez każdego... typie, codziennie wyzywają cie od onuc, wszystkie twoje wpisy są publicznie dostępne, i można je sprawdzić-zweryfikować.. każda zdrowo myśląca osoba, która widzi co jakiś czas twóje (wpisy/komentarze/plusy pod prorosyjskimi postami) wie po co tu jesteś i jakie masz intencje...
@RazumichinZiK Zastanawiam się co kieruje Tobą do prób przedstawiania Rosji w neutralnym albo pozytywnym świetle, podczas gdy wiedzą powszechną jest fakt, że tam nie ma niczego dobrego. Przecież dla dobra ludzkości będzie, gdy ten "kolos" na glinianych nogach upadnie i wiadomo co sobie rozwali. Skąd się bierze w Tobie taka chęć?