Wpis z mikrobloga

@fotelbujany: Heh właśnie obejrzałem sobie filmik od Montu i jak się okazuje przywódcy zostaną kompletnie przemodelowani! Będzie nowy system levelowania, różne pochodzenie, bardziej rozbudowana polityka z ministrami, urzędami itd. Weterani to chyba są elitarni przywódcy którzy mogą w ramach eventów dołączyć do twojego imperium. Przykładowo takim weteranem byłby admirał którego można wyciągnąć z brzucha matriarchini Tijanek po jej zabiciu, naukowiec od kuratorów, Wyrocznia czy zarządca z karawany. Zmieni się też model
Kagernak - @fotelbujany:  Heh właśnie obejrzałem sobie filmik od Montu i jak się okaz...
@Nalcor: Jak bym chciał rezygnacji z roszczeń i wpływów podczas wojny. NIc tak nie wkurza jak zajęcie znacznej części galaktyki i oddanie jej bo zabrakło wpływów na roszczenia. Albo niech przynajmniej bezie możliwość niszczenia bram, portali i stacji kosmicznych. Poza tym jest przegięcie z najemnikami. Miałem trzech na swoim terytorium i mogłem zaorać cała galaktykę bo po upgradzie dawali floty 200k. Wynajmowałem trzy floty 200k, 120k i 80k o orali galaktykę
@EliG: Akurat koszt wpływów i roszczeń można obejść, mając niszczyciela planet wypowiadasz wojnę totalną, ewentualnie jakaś rasa czyścicieli ;) Ale rozumiem sedno problemu. A co do najemników, nigdy się nimi nie bawiłem - aż przetestuje po wyjściu nowego DLC.

Za to mi głównie brakuje dużo większych galaktyk przy dużo lepszej optymalizacji. Marzy mi się ogromna galaktyka z mgłą wojny, czyhającymi niebezpieczeństwami, a nie że po 100 latach gry już wszystko wiadomo,
po 100 latach gry już wszystko wiadomo, znasz każdego, brak niespodzianek.


@Nalcor: Tutaj znowu jest rozwiązanie z 3-4 cywilizacjami plus 2 starożytnych i 2 nacjami mongołów w ogromnej galaktyce. Ale też się zgadzam ż tym że galaktyki są za małe. Z innej paczki. Taka galaktyka i zarządzanie 1000 planet. (). Automatyzacja jest słaba.